Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаСтуденти та групи
Читайте также:
  1. D-Елементи I-B групи
  2. S-Елементи I-А групи. Добування
  3. S-Елементи II-А групи. Добування
  4. Аналіз групи методів організації та здійснення навчально-пізнавальної діяльності.
  5. Аналіз товарного асортименту ПрАТ "Бердянський райагропромпостач" за методикою Бостонської Консалтингової групи
  6. Виділяють 4 групи факторів розміщення продуктивних сил регіонів
  7. Власні надходження бюджетних установ 1-ї групи визнаються за принципом нарахування.
  8. Власні надходження бюджетних установ 2-ї групи та інші надходження спеціального фонду визнаються за касовим методом.
  9. Всі вояки УПА за традицією армії УНР називались козаками. Вони ділились на групи: козаки, підстаршини, старшини.
  10. Групи країн в міжнародній економіці

Про самостійне зарахування студентів до курсу за допомогою кодового слова ми вже згадували. Розглянемо детальніше, які можливості для управління студентами надає Moodle.

Пройшовши у блоці "Адміністрування" за посиланням "Студенти" (рис.3.9), Ви можете додати або виключити користувача (студента) з курсу (рис.3.16).

Зліва знаходяться студенти, що вже є зарахованими до курсу, а справа - зареєстровані користувачі системи, які можуть бути додані до курсу. Також зверху є текстова підказка про зарахування до даного курсу за кодовим словом.

Рис.3.16. Зарахування студентів

 

Щоб додати нового студента, виділіть ім’я студента і натисніть стрілку, що вказує наліво (знайти необхідного студента, якщо в списку дуже багато користувачів, допоможе поле “Знайти”). Студент повинен переміститися з колонки “Потенційні студенти” в колонку “Зараховані студенти”. Щоб виключити студента з класу, натисніть ім’я студента і на стрілку, що вказує вправо поряд з ім’ям студента. Студент пересунеться з колонки “Зараховані студенти” в колонку “Потенційні студенти”.

Крім окремих студентів, Moodle дозволяє працювати з групами студентів. Для цього необхідно натиснути посилання “Групи” у блоці “Адміністрування (рис.3.17).

Щоб додати групу, впишіть назву групи у блок поряд з “Додати нову групу”, а потім натисніть на кнопку “Додати нову групу”.У нашому прикладі ми створили три групи студентів.

Тепер у групу можна додавати студентів. Щоб включити студента в групу, виділіть необхідну групу, далі натисніть ім’я студента і кнопку “Додати виділених до групи”. Щоб додати до групи одночасно декількох студентів, утримуйте “Shift” на клавіатурі, коли вибираєте кожне ім’я. Після того, як ми додали студентів до групи, їх імена перемістяться у праву колонку.

Moodle надає можливість редагування груп, для чого необхідно натиснути “Редагувати настройки групи” (рис.3.17).

Рис.3.17. Сортування студентів за групами

 


Дата добавления: 2015-08-05; просмотров: 8; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2022 год. (0.008 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты