Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаВизначення тривалості механізованих робіт.
Читайте также:
  1. A. Визначення загального обсягу необхідних інвестиційних ресурсів
  2. Алгоритм визначення/зміни ключового поля
  3. Алгоритм визначення/зміни ключового поля
  4. Б) Визначення ступеня ризику через вірогідність безпечної роботи
  5. ВИБІР ТИПУ ТА ВИЗНАЧЕННЯ НЕОБХІДНОЇ КІЛЬКОСТІ ВОГНЕГАСНИКІВ
  6. Визначення Lо.
  7. Визначення аскорбінової кислоти
  8. Визначення базових показників для оцінки ефективності роботи з охорони праці
  9. ВИЗНАЧЕННЯ БІОЛОГІЧНОГО ВІКУ
  10. Визначення вартості та доходності фінансових інвестицій

Мета заняття: Ознайомлення з методикою визначення тривалості механізованих робіт.

Питання для підготовки і контролю: Змінна експлуатаційна продуктивність скрепера. Визначення трудомісткості виконання робіт.

Методика розрахунку:

Тривалість робіт (цей показник не розглядається, якщо він входить до складу вихідних даних у вигляді заданого терміну. При його розрахунку результати округляють до цілих днів і цю величину розглядають в якості прийнятої тривалості розробки Тт.) характеризується часом, витраченим на виконання механізованого процесу з врахуванням пов’язаних з ним різноманітних додаткових та заключних операцій. Вона дозволяє уточнити розмір накладних витрат, а при необхідності – встановити економічний ефект, отриманий в результаті прискорення введення об’єкту в експлуатацію. Тривалість механізованих земляних робіт визначають за ведучим процесом, в якості котрого зазвичай приймають розробку ґрунту:

Т= ,

де - загальний об’єм земляних робіт, що виконуються даним комплектом машин,м3; - експлуатаційна продуктивність ведучого механізму; - сумарна тривалість виконання різних видів підготовчих, додаткових та заключних робіт, пов’язаних з введенням в експлуатацію машин, їх демонтажем та різними технологічними перервами при виконанні механізованого процесу.

В технічних розрахунках, що виконуються при проектуванні окремих будівельних процесів, використовують, як правило, нормативну або експлуатаційну продуктивність машин.

Нормативна продуктивність землерийної або землерийно - транспортної машини визначається виходячи з даних ЄНіР:

Пнес/Нн.в,

де ае – одиниця об’єму, для якої в ЄНіР наведені норми витрат машинного часу; с – тривалість зміни, год.; Нн.в - норма витрат машинного часу за ЄНіР, маш.-год.

Експлуатаційна продуктивність характеризує можливості машини, яких вона може досягнути в конкретних умовах виробництва. Нижче наведений розрахунок експлуатаційної продуктивності для скрепера.

 


Дата добавления: 2015-08-05; просмотров: 15; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.024 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты