КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Чи переходять до спадкоємця права та обов'язки правоволодільця за договором комерційної концесії у разі смерті ?а) так (ч. 2 ст. 1127 ЦКУ)Іспит б) ні
834. До складу спадщини входять: а.) право спадкування прав використання об`єкту інтелектуальної власності (п.3.2. Метод. Рекоменд по спадщині.+ п. 1) ст.424 ЦКУ ) б.) право участі у Товаристві. в.) належні але не отримані страхові суми, аліменти
835. Хто голова КК - про начальника управління ні слова, а) обирається членами, б) представник МЮ, начальник відповідно Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі або його заступник, до повноважень якого належать питання діяльності нотаріату в) заступник начальника з питань нотаріату (п.6. (положення про ККН) Кваліфікаційну комісію очолює її голова, який має заступника. Головою кваліфікаційної комісії є начальник відповідно Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі або його заступник, до повноважень якого належать питання діяльності нотаріату.)
836. Коли Договірна держава має право відмовити у наданні правової домопоги: а) якщо це завдасть шкоди фінансовим інтересам Договірної країни; б) завдасть шкоди суверенітету, національній безпеці та суперечить законодавству Договірної країни; (ст.19 Мінської Конвенції)Іспит в) завдасть шкоди суверенітету, національній безпеці, конституційному ладу та суперечить законодавству Договірної країни.
837. Не є особистою приватною власністю кожного з подружжя: а)премії, нагороди, які вона, він одержали за особисті заслуги; б) коштовності, куплені за спільні кошти подружжя; в) майно, набуте подружжям за час шлюбу, якщо один з них не мав з поважної причини. самостійного заробітку (ст. 60 СКУ)
838. Застава рухомого майна може бути зареєстрована з внесенням запису до Державного реєстру обтяжень рухомого майна на підставі: а) заяви заставодержателя; б) заяви заставодавця; в) заяви заставодержателя або заставодавця. (ч. 3 ст. 577 ЦКУ)
839. Якщо заява для забезпечення судового провадження подана до позовної заяви, то остання подається у строк: 1. 10 днів; (ч. 5 ст. 151 ЦПК в старій редакції, а від 07.07.2010 року вірна відповідь – 3 дні) 2. 5 днів; 3. 3 дні.
840. Якщо на нотаріально посвідчуваному документі не вистачає місця для викладення посвідчувального напису, або він повністю не вміщується на документі: а) допускається підклейка аркуша; б) допускається підшивання спецбланка нотаріального документа; (абз. 5 п. 24 ІнстрПВНД) в) допускається підшивання аркушу паперу.
841. На підставі чого може іпотекодержатель набути право власності на предмет іпотеки: а) договору іпотеки, в якому є застереження про задоволення вимог іпотекодержателя; (ст. 36 ЗУ «ПН») б) договору про задоволення вимог іпотекодавця згідно з яким іпотекодержатель набуває право власності на предмет іпотеки у випадку невиконання зобов’язання в рахунок основного забовязання.
842. Суд може накласти арешт на майно до подання позовної заяви у справах: А) Інтелектуальної власності; (ч. 4 ст. 151 ЦПКУ) Б) нерухомого майна; В) у справах неповнолітніх.
843. З якого моменту виникає право інтелектуальної власності: А) з моменту створення; (ст. 11 ЗУ «Про авторське право і суміжні права») Б) з моменту оприлюднення твору; В) з моменту публічного використання.
844. Майно придбане протягом недійсного шлюбу належить подружжю на праві: А) спільної сумісної власності; Б) спільної часткової власності; (ч. 2 ст. 45 СКУ) В) особистої власності.
845. Правочин підлягає нотаріальному посвідченню: а) лише у випадках передбачених законом; б) якщо це передбачено у тексті правочину; в) у випадках передбачених законом або за бажанням сторін (ч. 1 ст. 209 ЦКУ)
846.Свідоцтвопро право на зайняття нотаріальною діяльністю анулюється: а) Міністерством юстиції України; (ст. 12 ЗУ «ПН») б)Головним управлінням юстиції, в)за поданням Міністерства юстиції;
847.За результатами перевірки нотаріуса складається: а) доповідна записка про результати перевірки; б) довідка про результати перевірки (п. 2.10 абз.3 +п.5. Порядку перевірок) в) акт про результати перевірки
848. Зазначити умову,яка не є істотною для укладення іпотечного договору: а) відомості про іпотекодавця; б) відомості про іпотеко держателя; в) зміст та розмір основного зобов’язання ; г) зобов’язання щодо страхування предмета іпотеки; (ст. 18 ЗУ «ПН») д) опис предмета іпотеки.
849.Спадкування фермерського господарства здійснюється: а) двома або більше спадкоємцями, то земельна ділянка поділу не підлягає, якщо в результаті її поділу утвориться хоча б одна земельна ділянка менше мінімального розміру, встановленого для даного регіону; (ч. 2 ст. 23 ЗУ “Про фермерське господарство”) б) на загальних підставах, без зміни цільового призначення земельної ділянки; в) двома або більше спадкоємцями, то земельна ділянка поділу не підлягає.
850. Комісіонер для забезпечення своїх вимог за договором комісії:
851.Нотаріальна діяльність здійснюється: а) в межах нотаріального округу; (ст. 13-1 ЗУ «ПН») б) відповідно до адміністративно-територіального поділу України, в межах нотаріального округу. Аватаріус
852. Не допускається забезпечення позову шляхом накладення арешту: а) на заробітну плату; (ч. 4 ст. 152 ЦПКУ) б) на житловий будинок в якому мешкає відповідач; в) на земельну ділянку, яка належить на праві приватної власності відповідачу. 853. Договір комерційної концесії укладається у: а) письмовій формі (ч. 1 ст. 1118 ЦКУ) б) усній в) письмовій з нотаріальним посвідченням
854. Правоволоділець зобов’язаний: а) здійснити державну реєстрацію, надавати користувачеві технічне та консультативне сприяння, включаючи сприяння у навчанні та підвищенні кваліфікації працівників, контролювати якість товарів (робот, послуг), що виробляються (виконуються, надаються) користувачем на підставі договору комерційної концесії; (ч. 2 ст. 1120 ЦКУ) б) здійснити державну реєстрацію, контролювати якість товарів (робот, послуг), що виробляються (виконуються, надаються) користувачем на підставі договору комерційної концесії; в) контролювати якість товарів (робот, послуг), що виробляються (виконуються, надаються) користувачем на підставі договору комерційної концесії.
855. Іпотекодавець зобов'язаний: а) застрахувати предмет іпотеки на його повну вартість від ризиків випадкового знищення, випадкового пошкодження або псування, якщо це передбачено іпотечним договором; б) застрахувати предмет іпотеки на його повну вартість від ризиків випадк.знищ., вип. пошкодження або псування, якщо це передбачено законом; в) застр.предмет іпотеки на його повну вартість від ризиків випадк.знищ.,вип.пошкодження або псування, якщо іпотечним договором цей обов'язок не покладено на іпотекодержателя. (абз. 1 ст. 8 ЗУ «ПН»)
856. Виконавчий напис вчиняється на : а) векселі; (п. 11 Постанови КМУ №1172 від 29.06.1999 року+п. 288 ІнстрПВНД) б) на акті про протест векселя; в) на спеціальному нотаріальному бланку.
857. При посвідченні спадкового договору нотаріус правовстановлюючий документ: а) залишає в справах; б) видає відчужувачу; (абз. 3 п. 233 ІнстрПВНД) в) видає набувачу.
858. При відшкодуванні шкоди, заподіяної боржником при невиконанні основного зобов’язання, боржник: а) не виплачує основне зобов’язання; б) часткового виплачує основне зобов’язання; в) виплачує основне зобов’язання в натуральній формі. (ст. 622 ЦКУ)
859. Повними учасниками командитного товариства можуть бути: а) фізичні особи; б) юридичні особи; в) фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності. (ч.7 ст. 80 ГКУ) Мій коментар – вірна відповідь саме в), а не б) згідно цієї норми, а також тому, що не кожна юридична особа є суб’єктом підприємницької діяльності, до прикладу – благодійна організація, в якої не є метою отримання прибутку.
|