КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Про момент набуття права власності на нерухомість за договором відчуженняа) нотаріального посвідчення договору; б) підписання договору сторонами; в) державної реєстрації договору г) нотаріального посвідчення та державної реєстрації договору. (повтор) 909. Положення про кваліфікаційну комісію нотаріату затверджує: а) Кабінет міністрів України; б) Міністерство юстиції України; (п. 1 Наказу МЮУ №87/5) в) територіальне управління юстиції.
910. Майно не є особистою приватною власністю одного з подружжя: а) якщо воно набуте одним із них до шлюбу; б) якщо воно набуте одним із них за час шлюбу, але на підставі договору дарування в порядку спадкування; в) якщо воно набуте за час шлюбу, але за кошти, що належали одному з них особисто; г) речі професійних занять кожного із подружжя, котрі набувались за час шлюбу. (ч. 4 ст. 61 СКУ)Іспит
911. Акції ВАТ можуть даруватись: а) не можуть; б) можуть але за згодою інш. Акціонерів; в) можуть без згоди інш. Акціонерів. КЛЮЧ
912. Секретний заповіт посвідчується: а) шляхом вчинення посвідчувального напису на заповіті та з подальшим зберіганням його в сейфі у нотаріуса; б) шляхом вчинення посвідчувального напису на конверті з особистим підписом заповідача, в якому знаходиться написаний спадкодавцем заповіт з подальшим зберіганням його у нотаріуса в іншому опечатаному конверті; в) шляхом вчинення посвідчувального напису на конверті з особистим підписом заповідача, в якому знаходиться власноручно написаний спадкодавцем заповіт з подальшим зберіганням його у нотаріуса з складанням опису в іншому опечатаному конверті. (ст. 1249 ЦКУ) КЛЮЧ 913. Які документи приймаються судами: а) рішення і наказі; б) постанови і рішення; в) ухвали і рішення. (ч. 1 ст. 208 ЦПКУ)
914. В яких формах викладаються судові рішення: а) рішення і наказі; б) постанови і рішення; в) ухвали і рішення (ч. 1 ст. 208 ЦПКУ).Іспит
915. Договір оренди земельної ділянки може бути укладений: а) не більше 5 років; б) не більше 50 років; (ч. 4 ст. 93 ЗКУ)Іспит в) не менше 50 років.
916. Нотаріуси виявивши при чиненні нотаріальних дій порушення закону громадянами або окремими посадовими особами, повідомляють про це для вжиття заходів: а) управління юстиції; б) прокуратуру або суд;
917. Учасники повного товариства: а) фізичні особи; б) юридичні особи; в) особи, зареєстровані як суб'єкти підприємницької діяльності; (п.7 ст.80 ГКУ) г) всі відповіді вірні; д) вірні відповіді а) і в).
918. Які держави є учасницями Конвенції про пр. допомогу з урахуванням Протоколу 7 1997р.: а) Польща; б) Україна і СНД (Протокол до мінської конвенції від 28.03.1997 року)Іспит в) Україна, СНД, Прибалтика.
919. Кто может изменить текст векселя: а)держатель; б) трассат; в) векселедавцем (трасантом). (ст. 13 ЗУ «Про обіг векселів в Україні»)
920. Яке рішення суду виконується негайно: а) відібрання дитини та повернення її тому з ким вона постійно мешкає; (п. 5 ст. 367 ЦПКУ) б) аліменти; в) не помню.
921. Що врегульовує конвенція СНД: а) оформлення спадкових справ, вжиття заходів до охорони спадкового майна, звільнення від консульської легалізації; (ч. 1 ст. 13, ст. 45 , ст. 50 Мінської конвенції)Іспит б) звільнення від консульської легалізації; в) оформлення спадкових справ та звільнення від консульської легалізації.
922. Опіка над майном фізичної особи, яка визнана безвісно відсутньою припиняється: а) у разі прийняття спадщини спадкоємцями; б) у разі скасування рішення суду про визнання особи безвісно відсутньою )Іспит в) у разі оголошення фізичної особи померлою.
923. Нотаріус при засвідченні вірності перекладу: а) засвідчує вірність перекладу і справжність підпису перекладача;
924. Куда оплачивается плата за выдачу свидетельства на право занятием нотариальною деятельностью: а) в державний бюджет; .1 Пост. № 102 Про розмір плати від 22.02+ст.11 ЗУ Нотар б) в місцевий бюджет; в) на рахунок МЮУ.
925. Протягом якого часу нотаріус повинен внести страхову суму в депозит банку чи укласти страховий договір: а) протягом трьох місяців від дня одержання реєстраційного посвідчення; (ст. 28 ЗУ «ПН»+ ч. 4 ст. 24 ЗУ «ПН» - в старій редакції, яка діяла до 01.10.2008 року, зараз в ч. 4 ст. 24 зазначено таке: «Приватний нотаріус зобов'язаний розпочати нотаріальну діяльність протягом 30 робочих днів після видачі реєстраційного посвідчення. )б) протягом трьох місяців від дня одержання реєстраційного свідоцтва; в) протягом одного року від дня одержання реєстраційного посвідчення.
926. У комунальній власності перебувають : а)усі землі в межах населених пунктів; б)усі землі в межах населених пунктів, крім земель приватної та державної власності, а також земельні ділянки за їх межами, на яких розташовані об"єкти комунальної власності) (ч.2 ст.83 ЗКУ) в)усі землі в межах населених пунктів, крім земель державної та приватної власності.
927. Спадкодавець в заповіті може підпризначити спадкоємцем : а) не має права призначити іншого спадкоємця; б) дітей, одного з подружжя, що пережив,батьків; в) физичну особу, що є живою на момент відкриття спадщини або була зачата при житті спадкодавця і народилася живою після його смерті. (Ст. 1222, 1244 ЦКУ)
928. Розпоряджання майновими правами інтелектуальної власності здійснюється на підставі таких договорів: а) ліцензійний договір; ліцензія на використання об'єкта права інтелектуальної власності; договір про створення за замовленням і використання об'єкта права інтелектуальної власності; договір про передання виключних майнових прав інтелектуальної власності; інший договір щодо розпоряджання майновими правами інтелектуальної власності; (ст.1107 ЦКУ) б) ліцензійний договір; договір про створення за замовленням і використання об'єкта права інтелектуальної власності; договір про передання виключних майнових прав інтелектуальної власності; інший договір щодо розпоряджання майновими правами інтелектуальної власності; в) ліцензійний договір; договір про створення за замовленням і використання об'єкта права інтелектуальної власності; інший договір щодо розпоряджання майновими правами інтелектуальної власності.
929. Від сплати держ мита звільняються громадяни - за видачу їм свідоцтва про право на спадщину: а) на жилий будинок, пай у житлово-будівельному кооперативі, квартиру, що належала спадкодавцеві на праві приватної власності, якщо вони проживали в цьому будинку, квартирі протягом шести місяців з дня смерті спадкодавця; (п. 16) ст. 4 Декрету «Про державне мито») б) на жилий будинок з земельною ділянкою під ним пай у житлово-будівельному кооперативі, квартиру, що належала спадкодавцеві на праві приватної власності, якщо вони проживали в цьому будинку, квартирі протягом шести місяців з дня смерті спадкодавця.
930. За який період підлягає плановій комплексній перевірці організація нотаріальної діяльності контори, архіву, нотаріуса: а) за певний період, але не частіше одного разу в два роки; Іспит??????? б) за весь період, що минув з часу проведення попередньої планової комплексної перевірки. ( п. 2 Порядку від 25.12.2008 рвус, №1244/15935)
931. Між подружжям можуть бути укладені договори щодо майна, яке належить їм: а) на праві особистої власності; б) є об'єктом права спільної сумісної власності; в)що є їхньою особистою приватною власністю, так і щодо майна, яке є об'єктом права спільної сумісної власності подружжя (ст. 64 СКУ) Іспит
932. Відчудження нерухомого майна неповнолітнім: а) згода батьків, пііклувальників; б) згода батьків і органів опіки і піклування; в) згода батьків, піклувальника та органів опіки та піклування. (ч. 2 ст. 32 ЦКУ)
933. Якщо майно дружини, чоловіка за час шлюбу істотно збільшилося у своїй вартості внаслідок спільних трудових чи грошових затрат або затрат другого з подружжя, воно: а) є спільною сумісною власністю подружжя; б) може бути визнане за рішенням суду об'єктом права спільної сумісної власності подружжя; (ч.1 ст. 62 СКУ) в) є особистою власністю.
934. Якщо один із подружжя своєю працею і (або) коштами брав участь в утриманні майна, належного другому з подружжя, в управлінні цим майном чи догляді за ним, то дохід (приплід, дивіденди), одержаний від цього майна: а) є спільною сумісною власністю подружжя; б) є особистою власністю; в) може бути визнане за рішенням суду об'єктом права спільної сумісної власності подружжя. (ч.2 ст. 62 СКУ)
935. Розмір резервного фонду господарського товариства: а) 35%; б) 25%; (абз. 1 ст. 14 Закону України "Про господарські товариства")Іспит в) 30%.
936. Допускается ли множественность на одной из сторон ипотечного договора: а) допускається; б) не допускаєтся; в) допускаєтся на стороні іпотекодавця. (ст. 18 ЗУ «Про іпотеку»)
937. Хто виришуе питання про звернення рішення суду до виконання:
938. Яку дію виключили з повноважень нотаріусів з 1 червня 2009 року: а) Факт тотожності особи з особою, зображеною на фотокартці; (5 в) факт перебування в певному місці; Часу пред’явлення документів г) видача свідоцтва про право власності на частку в спільному майні подружжя в разі смерті одного з них.
939. За ст.17 Конвенції 1993 року органи юстиції між собою листуються (питання не дословно а) державною, англійською, французькою; б) державною; в) державною, російською; (ст.17 Мінської конвенції )
940. До комунальних земель відносяться: а) земельні ділянки, крім земел. ділянок державної або приватної власності, які розташовані в межах міста; б) земельні ділянки, крім земел. ділянок державної або приватної власності, які розташовані в межах міста, землі за межами міста на яких розташовані об’єкти комунальної власності. (ч.2 ст.83 ЗКУ)
941. Добровільна відмова не допускается (НЕ БУДУ ВІДПОВІДАТИ НА ЦЕ ПИТАННЯ, бо відповіді некоректно складені, я обідилась на відповіді J: а) от земельного участка выделенного для строительства и обслуживания жилого дома; б) от земельного участка (по-моему), границы которого определены в натуре, для строительства и обслуживания жилого дома; в) от земель, что-то вроде, на которых находятся объекты культурного и исторического фонда или сами земли относятся к этим фондам.
942. Ким легалізуються документи, видані органами іноземних держав: а) МЮУ та консульськими представництвами,???? б) тільки МЮУ, в) тільки консульськими представництвами. (Оскільки консулька легалізація передбачає 3 послідовні етапи легалізації,а саме: 1. Міністерство юстиції України, 2. Міністерство закордонних справ України, 3. з наступним засвідченням у Консульських відділах посольств тієї країни, для якої вони призначені і оскільки для документів, виданих на території іноземних держав поширюється те, що МЗС України їх не легалізовує, то 1. Міністерство юстиції України, та 3. у Консульських відділах посольств тієї країни, для якої вони призначені – ЗАЛИШАЮТЬСЯ, так як МЮУ ніхто не виключав з вищевказаного переліку + Лист МЮУ N 12-48-488 від 29.01.96 «Щодо документів, підписаних за кордоном з участю іноземних влад або які від них виходять»)
|