КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Хто входить до вищої Ради юстиціїА) Вища рада юстиції складається з двадцяти членів. Верховна Рада України, президент України, з'їзд суддів України, з'їзд адвокатів України, з'їзд представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ призначають до Вищої ради юстиції по три члени, а всеукраїнська конференція працівників прокуратури - двох членів Вищої ради юстиції. До складу Вищої ради юстиції входять за посадою Голова Верховного Суду України, Міністр юстиції України, Генеральний прокурор України. (Ст. 131 Конституції, ст. 5 ЗУ Про вищу раду юстиції) 1048. До розмежування земель державної та комунальної власності повноваження щодо розпорядження землями (крім земель, переданих у приватну власність, та земель, згідно п. 3 Перехідних положень Земельного кодексу) за межами населених пунктів здійснюють:А) відповідні органи виконавчої влади. (п. 12 Перехідних положень Земельного кодексу)Б) сільські, селищні, міські ради,
1049. До розмежування земель державної та комунальної власності повноваження щодо розпорядження землями (крім земель, переданих у приватну власність, та земель, згідно п. 3 Перехідних положень Земельного кодексу) в межах населених пунктів здійснюють: а) відповідні органи виконавчої влади.Б) сільські, селищні, міські ради (п. 12 Перехідних положень Земельного кодексу)
1050. Не звільняються від сплати державного мита: а) громадяни – за видачу їм свідоцтва про право на спадщину на майно осіб, реабілітованих у встановленому порядку; б) неповнолітні – за видачу їм свідоцтва про право на спадщину; (ці сплачують – п. 44 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення та справляння державного мита»)в) громадяни – за посвідчення договору дарування житлового будинку у разі, коли даруватель є інвалідом першої групи. ; Іспит(Декрет «Про державне мито») 1051. Строк дії витягу з Реєстру прав власності: а) один місяць; б) три місяці; (п. 7.8. «Про затвердження Тимчасового положення про порядок державної реєстрації права власності та інших речових прав на нерухоме майно») Іспитв) пів року.
1052. Строк дії витягу з Реєстру прав власності для оформлення спадщини: а) один місяць; б) три місяці;в) пів року. Г) бестроково. (п. 7.8. «Про затвердження Тимчасового положення про порядок державної реєстрації права власності та інших речових прав на нерухоме майно»)
1053. Хто затверджує Положення про ВКК:
1054. У державній власності перебувають : а) усі землі за межами населених пунктів; б) усі землі, крім земель приватної та комунальної власності; (ч.3 ст. 78 ЗКУ)Іспит в) земельні ділянки, на яких розташовані державні, в тому числі казенні підприємства, господарські товариства, у статутних фондах яких державі належать частки (акції, паї).
1055. Право інтелектуальної власності - це: а) право володіння, користування і розпорядження майном; б) право особи на річ, яка перейшла їй у дарунок; в) право особи на результати інтелектуальної, творчої діяльності. (ч.1 ст. 418 ЦКУ) Іспит
1056. Заставна може передаватися її власником: А) будь-якій іншій особі; (ст. 20 ЗУ «Про іпотеку»)Іспит б) особі за вибором іпотекодавця; в) особі за вибором іпотекодержателя.
1057. Строк за який проставляється апостиль: а) Термін розгляду документів для проставлення апостиля – 5 робочих днів. У зв'язку з необхідністю отримання зразка підпису, відбитка печатки та/або штампа, додаткової інформації або роз'яснень термін розгляду документів на проставлення апостиля може бути продовжено до 20 робочих днів. (П. 11 Правил проставлення апостилю)Іспит
1058. Приміщення для роботи одного приватного нотаріуса має складатися: а) з однієї кімнати і коридору; б) двох і більше кімнат; (старе Положення про вимоги до робочого місця….)Іспит в)однієї кімнати, площею більше ніж 12,00 кв.м.
|