КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
ЛИШЕ Трасант!!!!!!!????????????????????Стаття 47 Всі трасанти, акцептанти, індосанти і особи, які забезпечують авалем платіж за переказним векселем, є солідарно зобов'язаними перед держателем. Держатель має право пред'явити позов до кожної з цих осіб окремо і до всіх разом, при цьому необов'язково додержуючись тієї послідовності, в якій вони зобов'язалися. Таке саме право належить кожній особі, яка поставила свій підпис на векселі, після того як вона прийме його і здійснить платіж за ним. Пред'явлення позову до однієї із зобов'язаних осіб не перешкоджає пред'явленню позову до інших осіб, навіть якщо вони йдуть після особи, до якої пред'явлено позов. Стаття 9 Трасант відповідає за акцепт і за платіж. Він може зняти з себе відповідальність за акцепт; будь-яка умова, за якою він знімає з себе відповідальність за платіж, вважається ненаписаною. Стаття 15 Оскільки не обумовлено протилежне, індосант відповідає за акцепт і за платіж. Він може заборонити новий індосамент; у такому разі він не несе відповідальності перед тими особами, на користь яких вексель був після нього індосований. Стаття 27 Якщо трасант зазначив у переказному векселі місце платежу, відмінне від місця проживання трасата, не вказавши при цьому третьої особи, за адресою якої повинен бути здійснений платіж, то трасат може вказати на таку особу в момент акцепту. При відсутності такої вказівки вважається, що акцептант зобов'язався сам здійснити платіж за векселем у місці платежу. Стаття 28 Шляхом акцепту трасат зобов'язується здійснити платіж за переказним векселем при настанні строку платежу. У разі неплатежу держатель, навіть якщо він є трасантом, має право учинити проти акцептанта прямий позов, який грунтується на переказному векселі, щодо всього того, до чого може бути пред'явлена вимога відповідно до статей 48 і 49. 876. Якщо на спадкове майно накладено арешт, то нотаріус свідоцтво про право на спадщину: а) видає, і повідомляє … б) не видає поки не знімуть арешт (абз. 3 п. 216 ІнстрПВНД) в) не видає
877. Статутний фонд акціонерного товариства становить не менше суми, еквівалентної: а) 1250 мінімальним заробітним платам, виходячи із ставки мінімальної заробітної плати, діючої на момент створення акціонерного товариства; (абз. 4 ст. 24 ЗУ "Про господарські товариства»)Іспит б) 1000 мінімальним заробітним платам, виходячи із ставки мінімальної заробітної плати, діючої на момент створення акціонерного товариства; а) 500 мінімальним заробітним платам, виходячи із ставки мінімальної заробітної плати, діючої на момент створення акціонерного товариства;
878. Майно, що є об’єктом права спільної сумісної власності подружжя ділиться між ними: а) виключно судом; б) на підставі договору або судом; (ст. 69, ч. 1 ст. 71 СКУ) в) нотаріусом, який видає свідоцтва про право власності на частку в майні кожному з подружжя або судом.
879. Заява про перегляд у зв'язку з нововиявленими обставинами подаються сторонами у строк: а) протягом трьох місяців з дня встановлення обставин, що є підставою для перегляду; (ч.1 ст.362 ЦПКУ в старій редакції, від 07.07.2010 року вже діє норма – протягом одного місяця, т.т вірна відповідь в), якщо тести будуть складені по-новому) б) протягом трьох років з дня встановлення обставин, що є підставою для перегляду; в) протягом одного місяця з дня встановлення обставин, що є підставою для перегляду.
880. Сервітут встановлюється: а) договором, законом або рішенням суду; б) договором, законом, рішенням суду або заповітом;(ч.1 ст. 402 ЦКУ) в) договором або законом.
881.Особисті немайнові права інтелектуальної власності є чинними: а) протягом строків встановлених Цивільним кодексом;????????????? б) безстроково. (ч. 1 ст. 425 ЦКУ)
882. Договір пожертви нерухомого майна є укладений з моменту: а) прийняття пожертви та нотаріальне посвідчення передачі, б) нотаріального посвідчення; в) прийняття пожертви. (ч. 2 ст. 729 ЦКУ)
883. Емфітевзис – право користування чужою земельною ділянкою для: а) сільськогосподарського виробництва; (ч. 2 ст. 407 ЦКУ) б) використання за її призначенням; в) будівництва.
884. Посвідчення правочинів щодо відчуження житлового будинку, квартири, дачі, садового будинку, гаража, земельної ділянки, іншого нерухомого майна, провадиться : а) за місцезнаходженням (місцем реєстрації) цього майна; б) за місцезнаходженням (місцем реєстрації) однієї із сторін відповідного правочину; в) за місцезнаходженням (місцем реєстрації) цього майна або за місцезнаходженням (місцем реєстрації) однієї із сторін відповідного правочину. (абз. 4 ст. 55 ЗУ «ПН»)Іспит
885. У разі повного розрахунку по сплаті штрафу та пені за прострочення платежу, боржник: а) не виплачує основне зобов’язання; б) часткового виплачує основне зобов’язання; в) виплачує основне зобов’язання в натуральній формі. (ч. 1 ст. 522, ч. 1 ст. 622 ЦКУ) 886. Чи мають право посадові особи виконавчих комітетів сільських, селищних, міських Рад народних депутатів оформляти документи, призначені для дії за кордоном: а) так; б) ні; (останній абзац ст. 37 ЗУ «ПН») в) так, лише у випадках встановлених законом.
887. Іпотека це – а) вид забезпечення виконання зобов'язання нерухомим майном, що залишається у володінні і користуванні іпотекодавця, згідно з яким іпотекодержатель має право в разі невиконання боржником забезпеченого іпотекою зобов'язання одержати задоволення своїх вимог за рахунок предмета іпотеки переважно перед іншими кредиторами цього боржника у порядку, встановленому цим Законом; (ст. 1 ЗУ «Про іпотеку») Іспит б) вид забезпечення виконання зобов'язання нерухомим майном, що виникає з дня вчинення відповідного правочину, що залишається у володінні і користуванні іпотекодавця, згідно з яким іпотекодержатель має право в разі невиконання боржником забезпеченого іпотекою зобов'язання одержати задоволення своїх вимог за рахунок предмета іпотеки переважно перед іншими кредиторами цього боржника у порядку, встановленому цим Законом; в) вид забезпечення виконання зобов'язання нерухомим майном, що залишається у володінні і користуванні іпотекодавця, відносно зареєстрованих у встановленому законом порядку прав, згідно з яким іпотекодержатель має право в разі невиконання боржником забезпеченого іпотекою зобов'язання одержати задоволення своїх вимог за рахунок предмета іпотеки за вищим пріоритетом перед іншими кредиторами цього боржника у порядку, встановленому цим Законом.
888. Боржник у зобов'язанні може бути замінений іншою особою (переведення боргу) лише:
889.У разі недодержання сторонами вимоги закону про нотаріальне посвідчення договору такий договір:
а) нікчемним; (ч. 1 ст. 220 ЦКУ)Іспит б) недійсним; в) недійсним, але може бути визнаний дійсним судом.
890. Довідка після проведення перевірки видається протягом: а) трьох днів; б) п’яти; (п. 5 Порядку перевірки організації нот. діяльності….)Іспит в) чотирьох.
891. Перевірка діяльності нотаріуса проводиться: а) за весь період часу з моменту останньої планової перевірки; б) за весь період часу, згідно списку Управління юстиції; в) за весь період часу, з моменту останньої планової перевірки, що проводиться не рідше 1 разу на 2 роки. (п. 6. Наказу МЮУ N 105/5 від 14.09.2004, що втратив чинність 24.12.2008 року: http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=z1149-04 «Комплексній перевірці підлягає діяльність приватного нотаріуса за весь період з часу попередньої комплексної перевірки.Комплексна перевірка діяльності приватного нотаріуса має проводитись не рідше одного разу на два роки.». Зараз діє редакція в п. 5 Порядку проведення перевірки - не частіше 1 разу на 2 роки.)
892. Майно, придбане комісіонером за рахунок комітента, є власністю: а) комісіонера; б) комітента; (Ст. 1018 ЦКУ)Іспит в) комісіонера та комітента за домовленістю (третий неточно)
893. Довіреність є нікчемною: а) первый вариант ответа не помню: б) якщо в довіреності не зазначено ідентифікаційний номер довірителя; в) якщо в довіреності не вказана дата її вчинення. (ч.3 ст. 247 ЦКУ)Іспит
894. Чи можуть підприємства заключати між собою договори дарування: а) да если этого захотят учередители; б) да если это предусмотренно в уст. документах обдаровуваного; в) да если это предусмотренно в уст. документах дарувальника.. (ч. 3 ст.720 ЦКУ)
895. Один із подружжя може скласти заповіт на спільне, сумісне майно: а) до виділення частки в натурі; (ч. 2 ст. 67 СКУ) б) після виділення частки в натурі.
896. Строк дій довіреності, яка не містить строку дії: а) до її скасування; (ч. 1 ст. 247 ЦКУ) б) рік; в) до кінця календарного року, в який вона була посвідчена.
|