КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Розвиток навичок читання. а) робота з підручникома) робота з підручником - ex 5b, p. 61. - Sound the letters. б) читання літер - Read the words from the ex 5c, p. 61 6. Закріплення вивченого. - Let’s guess the crossword. ( ex. 3, p. 50 A. Nesvit) ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ. 1. Підведення підсумків уроку. - Say in English what did you learn at our lesson. Translate the phrase “clean the room”, “have a birthday party”. 2. Закінчення уроку. - At home tell your parents how you prepare to the birthday party. - The lesson is over. Good – bye!
УРОК 26 Дата: ___________ Тема: Мій день народження. Мета: повторити й активізувати лексичний матеріал теми; ознайомити учнів з новими ЛО та закріпити їх уживання в усному мовленні; практикувати учнів у вживанні речень у теперішньому неозначеному часі та структур «Do you …? Yes, I do./ No, I don’t”; повторити вивчені літери. Розвивати навички письма, навички діалогічного та монологічного мовлення; тренувати увагу та пам'ять. Виховувати культуру спілкування. Обладнання: м’яч, картка для самостійної роботи, тематичні малюнки, картка для роботи в парах, групах, робочий зошит. ХІД УРОКУ І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ. 1. Привітання. - Stand up, please. Good morning! Good morning. How are you? Fine, thank you. Sit down, please. 2. Повідомлення теми та мети уроку. - Today we’ll speak about the celebration of birthday. You learn new words and the rhyme. And make up sentences what we do every day. - OK. Let’s start our lesson. 3. Уведення в іншомовну атмосферу. а) фонетична зарядка - Look at our train and say what letters are missing. Sound them. (ex 1, p. 51) б) мовна розминка - Look at the pictures. And say what does mother do. (bake a cake – She bakes a cake.) 4. Повторення раніше вивченого а) самостійна робота - Find and circle.
б) гра “ A ball” - I’ll name the words in English and you must name them in Ukrainian. ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 1. Введення нової лексики а) семантизація слів - Look at the picture of ex 2. - Say what children do on the first picture. (give presents). - Repeat altogether. (аналогічно вводяться слова уроку) б) гра «Послухай і скажи» - I’ll name the picture and you must point out. 2. Вивчення вірша. а) читання вірша вчителем - Listen to the rhyme and say what colours do you hear. - OK. And now repeat all together. You can tell this rhyme your friend on his birthday. б) розучування вірша 3. Розвиток навичок говоріння. а) бесіда - ex 3, p. 63 - Speak in class. Say, what they do. б) робота в парах - And now you have a card. Read and answer the questions. (A. Nesvit p.52 ex 3)
|