Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника


Правило. Інструменти мами й тата не для гри малята.




Інструменти мами й тата не для гри малята.

Урок обережності з тітонькою Совою

Бесіда за змістом вірша

“ Підкажи Незнайку ти, як дорогу перейти”.

Мета .Закріпити знання дітей правил вуличного руху, назви дорожніх знаків.

Дати поняття про те, що рух транспорту та пішоходів регулюється світлофором.

Вчити слухати, розуміти і запам”ятовувати зміст художнього твору, вміти аналізувати ситуацію описану автором, висловлювати своє ставлення до неї.

Виховувати обережність , уважність.

Матеріали. Стенд “Наш дгуг світлофор”, дорожні знаки.

Попередня робота.Розгляд стенда “Наш друг світлофор”.

 

Хід заняття.

ІДітки, ось в мене в руках лист і посилка.

Хто ж їх нам надіслав?

(Зачитую адресу )

- Це мудра тітонька Сова з “ Лісової школи обережності" надіслала нам лист.

Вона пише, що надсилає нам вірш, якого ми маємо уважно прочитати і обговорити .

ІІ Пояснення значення висловів: йти по “зебрі”, тормозний шлях.

1 Читання вірша “ Підкажи Незнайку ти”

Підкажи Незнайку ти,

Як дорогу перейти?

Подивитись вліво, вправо,

А тоді побігти жваво.

Ні, звичайно, це замало,

Треба нам по «зебрі» йти,

Як машини стали всі,

А зелене світло каже: «Йди!»

А, може, перебігти встигнем ми?

Попереджає жовте світло:

«Ти не поспіши,

Бо у машини тормозний є шлях,

Відразу не зупиниться ніяк».

Коли червоне світло;

Стій і жди,

Бо рушили уже машини всі

І небезпечно нам іти.

Завжди підкаже світлофор,

Як вірно йти тобі.

Роби завжди, як скаже він,

Тоді не трапиться біди.

Запам'ятай, Незнайко, правила оці,

Виконуй їх, як пішоходи всі.

Приходь до нас у дитсадок,

Про що забудеш,

запитаєш у діток.

Бесіда за змістом.

Запитання до дітей.

1. Що просить підказати Незнайко?

2. На яке світло можна йти?

3. Про що попереджає жовте світло?

4. Чи можна йти на червоне світло?

5. Що підказує тобі світлофор?

6. Що робити Незнайку, коли він забуде правила?

-Діти, в нас є ще посилка від тітоньки Сови.

-А, цікаво, що в ній? (Касета)

Це мудра тітонька Сова хоче нам щось розповісти і показати.

3 Перегляд відеокасети.

- правила обережності під час гри;

- невідомі предмети, пакунки на вулиці;

- правила вуличного руху;

- небезпечні ігри біля дороги.

 

2 Обговорення відеофільму:

- Яких правил обережності навчала тітонька Сова Нехочуху?

- Чому вона застерігала Нехочуху не чіпати на вулиці невідомих пакунків?

-Підкажіть, яких правил , вуличного руху, має дотримуватись Нехочуха і де він має гратися зі своїми друзями?

 

3 Д.г. “Можна, не можна”

Вихователь показує ілюстрацію, а діти дають словесну оцінку поведінки героїв.

ІІІ Підсумок заняття.


Поделиться:

Дата добавления: 2015-08-05; просмотров: 90; Мы поможем в написании вашей работы!; Нарушение авторских прав





lektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2024 год. (0.007 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты