Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаВибір технологічних рішень задачі
Читайте также:
  1. Case —вибір of — з
  2. Ведення вогню за командою та самостійно: оцінка та вибір цілі прицілу і точки прицілювання.
  3. Вибір апаратури керування освітлювальним устаткуванням
  4. Вибір гідромотора поворотної платформи екскаватора
  5. Вибір гідронасосів
  6. Вибір для спостереження найбільш важливих напрямків реалізації
  7. Вибір і розрахунок внутрішніх освітлювальних мереж
  8. Вибір комп’ютерного обладнання
  9. Вибір Конта і його спадщина
  10. Вибір марки способу прокладки та перерізу проводів силової мережі

Microsoft Office Publisher - настільна видавнича система, розроблена корпорацією «Microsoft». Ця програма початкового рівня, що відрізняється від «Microsoft Office Word» тим, що акцент у ньому робиться на проектування розмітки сторінки, а не на оформлення та перевірку тексту. Microsoft Publisher - пропрієтарне програмне забезпечення, що входить до складу пакету Microsoft Office.

Можливості Microsoft Office Publisher

У Microsoft Office Publisher є все необхідне для створення і публікації високоякісних ефективних рекламних матеріалів, незалежно від поставленої мети, будь то розповсюдження новин по електронній пошті, розробка поштових листівок, присвячених відкриттю вашої фірми, або публікація каталогу товарів вашого інтернет-магазину. Розробка і створення публікацій, як друкарських, так і електронних, таких, що мають якісний зовнішній вигляд і легкий для читання вміст - невід'ємна складова процесу обміну інформацією з іншими людьми. Office Publisher містить набір професійних шаблонів, що настроюються, які допоможуть досягти поставленої мети. До таких можна віднести:

Шаблони та форми. В програмі передбачено різноманітні шаблони та форми, які вже готові для використання. Щоб полегшити користувачам пошук потрібного шаблону, їх розподілено за категоріями: Бюлетені, Буклети, Оголошення, Листівки, Веб-сайти, Електронна пошта тощо. Уніфікація зовнішнього вигляду публікації. Шаблони забезпечують уніфікацію зовнішнього вигляду та колірного оформлення вмісту. Наприклад, для об'єктів, що додаються у публікацію, застосовується таке саме колірне оформлення, як і для всієї публікації. Динамічний попередній перегляд шаблонів. Коли ви вибираєте або змінюєте шаблон, він автоматично відображається в області попереднього перегляду.

Різні форми публікації одного вмісту. Вміст, який вже використовувався раніше, можна пов­торно використати в публікації іншого типу, яка буде розповсюджуватись у інший спосіб. Нап­риклад, ви можете просто вставити вміст багатосторінкового буклету в шаблон електронного повідомлення або веб-сторінки.

Панель Завдання Publisher. Посилання, які містяться на цій панелі, допоможуть вам у вико­нанні різних завдань під час створення публікації, зокрема у здійсненні групового розсилання, вставленні зображення тощо.Професійне оформлення публікацій. У програмі Publisher можна обрати порожній шаблон та пристосувати його до своїх потреб. Щоб полегшити процес роботи над публікацією, Publisher пропонує низку інструментів з інтуїтивно зрозумілим принципом роботи, за допомогою яких можна створювати різні форми, змінювати макет сторінки, працювати із зображеннями тощо. Крім того, інструменти Publisher дають змогу створювати та змінювати рисунки, працювати із багатосторінковими документами, користуватися напрямними та лініями сітки, змінювати кольори, вирізати фрагменти зображень тощо.

Формати файлів. Публікації можна зберігати у форматі PDF або XPS, завдяки чому їх можна легко надавати у спільне використання, переглядати чи пересилати електронною поштою. Також легко можна опублікувати свій документ на веб-сторінці або на шкільному сервері за допомогою служб Windows SharePoint Services.

Переваги Microsoft Office Publisher

Незалежно від розмірів організації і типу створюваної публікації, Office Publisher надає забезпечує підтримку в наступних питаннях.

■ Самостійна розробка публікацій в строк, без необхідності яких-небудь грошових витрат.■ Редагування професійних шаблонів для віддзеркалення фірмової символіки - колірної схеми, шрифтів, логотипу і інших елементів.

■ Скорочення часу, необхідного для повторного створення аналогічних матеріалів за допомогою збереження матеріалів (текстових описів, логотипів, девізів і так далі), що повторюються, в Бібліотека вмісту.

■ Швидка реалізація проектів злиття пошти за допомогою використання списків даних з інших джерел, включаючи списки Microsoft Office Excel або інформацію з бази даних Microsoft Office Access, а також фільтрація, сортування і настройка публікацій для певних груп клієнтів.

 


Дата добавления: 2015-08-05; просмотров: 34; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.008 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты