Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаІнформаційна моделі задачі
Інформаційна модель нашої задачі – це модель об'єкта, що представлена у вигляді інформації, яка описує істотні для даного об’єкта параметри та змінні величини, зв’язки між ними, входи і виходи об’єкта, а також дозволяє шляхом подачі на модель інформації про зміни вхідних величин моделювати можливі стани об’єкта.

Відповідно, інформаційною моделлю можна вважати сукупність певної інформації, що характеризує істотні властивості і стани об’єкта, процесу, явища, а також взаємозв’язок із навколишнім світом.

За формою представлення можна виділити наступні види інформаційних моделей:

1. геометричні — графічні форми та об'ємні конструкції;

2. словесні — усні та письмові описи з використанням ілюстрацій;

3. математичні — математичні формули, що відображають зв'язок різних параметрів об'єкта;

4. структурні — схеми, графіки, таблиці;

5. логічні — моделі, в яких представлені різні варіанти вибору дій на основі різних заключень та аналізу умов;

6. спеціальні — ноти, хімічні формули тощо;

7. комп'ютерні та некомп'ютерні.

Найпростішим способом отримання інформації про надання адміністративноїпослуги громадянин може зателефонувавши на «гарячу лінію» установи (261-09-30).

Рис. 3.1.Телефонне звернення за послугою.

На рис.3.1. представлена інформаційна модель телефонного звернення громадян за послугами.

Громадянин телефонує до чергового інспектора по «гарячій лінії» та задає питання з предметної області. В свою чергу інспектор звертається до відповідної бази відділу з питанням громадянина та отримує відповідь на свій запит. Також інспектор - черговий робить запис в журнал обліку «Гарячої лінії» .Після цього процесу громадянин отримує відповідь на своє поставлене питання.

 

 

Рис. 3.1. Письмове звернення за послугою до ГУДМС.

 

На рис. 3.2. представлена інформаційна структурна модель на якій зображено як проходить отримання громадянином адміністративної послуги на основі заяви. Заяви скеровуються безпосередньо до інспектора (виконавця). Інспектор в свою чергу без резолюції керівника установи та оплачених квитанцій не може надавати платну послугу. Заява скеровується від інспектора до керівника на візування , керівник в свою чергу дає дозвіл на отримання послуги громадянином або ж відмовляє йому. Після візування заява направляється назад до інспектора для внесення даних про громадянина в комп’ютерну базу установи та перевірку правильності поданих даних. Якщо внесення відомостей пройшло успішно результатом буде формування відповіді та надання послуги громадянину - інспектором.

 


Дата добавления: 2015-08-05; просмотров: 62; Нарушение авторских прав

lektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2022 год. (0.006 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты