Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаОпишіть технологічну схему виробництва кормових дріжджів
Читайте также:
  1. Виды изменчивости (наследственная и ненаследственная). Начертить схему. Мутации, их разновидности. Мутагены физические, химические и биологические.
  2. Вопрос 18: Что представляет собой процесс поступления в вашем университете. Составьте блок-схему этого бизнес-процесса.
  3. Вычертить функциональную и структурную схему электропривода без обратной связи.
  4. Изобразите схему документооборота при расчетах платежными требованиями, оплачиваемыми в порядке предварительного акцепта.
  5. Інтеграція виробництва
  6. Концентрація виробництва та її вплив на економіку підприємства
  7. Место, структура, функции и участники РЦБ. Регулирование РЦБ. (дописать схему)
  8. Надати характеристику масовому типу виробництва з наведенням реального прикладу.
  9. Напишите схему липонеогенеза от фосфотриоз до глицерола
  10. Опишите общую схему разработки АИС от формулирования проблемы заказчиком, до вывода системы из эксплуатации.

 

 

Для збільшення виробництва продуктів тваринництва необхідна надійна комове база. Корми, що не містять в достатній кількості білків і вітамінів, не можуть задовольнити тваринництво та птахівництво. У нашій країні, як і в усіх країнах відзначається великий дефіцит кормового білка. Один зі способів підвищити поживну цінність кормів - вводити в раціон годування тварин і птахів кормові дріжджі, які отримують на гідролізних і целюлозних підприємствах. Для їх вирощування використовують вуглеводи, що містяться в гидролизатах і сульфітний луг. Ці дріжджі є біологічноповноцінним кормом, джерелом білка, вітамінів і мінеральних речовин. Такі дріжджі містять:

Білок 48 - 52%

Вуглеводи 13 - 16%

Жири 2 - 3%

Безазотисті екстрактивні речовини 22 - 40%

Зола 6 - 10%

Кормові дріжджі підвищують біологічну цінність білків інших кормів за рахунок вмісту в них незамінних амінокислот. За змістом амінокислот кормові дріжджі близькі до білків тваринного походження. Так само вони містять вітаміни групи В і в цьому відношенні перевершують всі білкові корми. Ці вітаміни тісно пов'язані з білковим обміном в організмі тварин і є компонентами ферментних систем, активними каталізаторами, необхідними для засвоєння амінокислот і синтезу білка.

Кормові дріжджі - багате джерело вітаміну Д 2, їх зола містить цінні макро-і мікроелементи: P, K, Ca, Fe, Mg, S, Cu, Co ... та ін За загальній живильній цінності 1 кг дріжджів містить від 1,03 - 1,16 кормових одиниць і особливо багато перетравного білка - до 380 - 480 р.

Згодовувати тваринам кормові дріжджі рекомендується як білково-вітамінної добавки, при цьому підвищується приріст тварин, знижуютьсявитрати загальних кормів на одиницю приросту ваги, скорочується тривалість відгодівлі.

Кормові дріжджі з успіхом використовуються у всіх галузях тваринництва та птахівництва, тому потреба в них щорічно зростає.

Для виробництва кормових дріжджів використовуються дріжджі і дріжджоподібні гриби, які є відходами при виробництві спирту, пива і вина, що володіють необхідними технологічними властивостями: здатність швидкого зростання в аеробних умовах з утворенням протеїну, амінокислот і вітамінів, стійкістю виробничих культур, опірністю розвитку сторонніх мікроорганізмів.На спиртових заводах, які переробляють мелясу, кормові дріжджі одержують шляхом виділення сахароміцетів з мелассного барди, на інших - шляхом вирощування дріжджоподібних грибів на тій же бардові. Це підвищує використання мелассного барди до 80% від загальної її кількості на спиртових заводах.


Дата добавления: 2015-04-18; просмотров: 23; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.006 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты