Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаA)*Навчання раціональному чищенню зубів.
Читайте также:
  1. Які методи очищення стічних вод від важких металів містить у собі комплексна установка по очищенню стічних вод?

520. Вагітна жінка 24 років звернулась зі скаргами на появу за останній час декількох каріозних порожнин, випадання раніше поставлених пломб. При об'єктивному дослідженні встановлено: індекс КПУ=16, гігієнічний індекс по Федорову-Володкіной рівний 3,3 балу. Виберіть оптимальний матеріал для пломбування каріозних порожнин в даному випадку?

A)*Склоіономерний цемент.

521. Лікар-стоматолог проводить лікування 46 зубу з приводу хронічного середнього карієсу у пацієнта з важким психічним захворюванням. Який варіант препарування каріозної порожнини доцільно вибрати в даному випадку?

A)*ART-методику.

522. Лікар-стоматолог проводить лікування 16 зубу з приводу хронічного середнього карієсу у хворого епілепсією. Вибрана ART-методика препарування каріозної порожнини. Який матеріал слід вибрати для пломбування каріозної порожнини в даному випадку?

A)*Склоіономерний цемент

523. Лікар-стоматолог проводить лікування 26 зуба з приводу гострого глибокого карієсу у пацієнта 22 років. Як лікувальна прокладка вибраний кальцийсаліцилатний цемент “Life”, як постійний пломбувальний матеріал конденсований композит світлового затвердіння “Solitaire-2”. Чим необхідно покрити лікувальну прокладку в даному випадку?

A)*Склоiономрним цементом.

524.Хлопець 19 років скаржиться на естетичний недолік – наявність плям і дефектів майже на всіх зубах. Такий вигляд зуби мають з моменту прорізування. Народився і до 5 років проживав в місцевості з вмістом фтору в питній воді 3,2 мг/л. Об'єктивно: емаль всіх зубів має мілоподібний матовий відтінок з окремими темно-коричневими плямами на поверхні, а також різної форми дефектами з щільними краями, особливо вираженими на фронтальних зубах верхньої щелепи. Визначте форму флюорозу у цього хворого.

A)*Ерозивна

525.Пацієнтці 60 років проводиться лікування 11 і 21 з приводу хронічного глибокого карієсу (ІІІ клас за Блеком). У анамнезі: операція видалення катаракти. Виберіть оптимальний матеріал для пломбування каріозних порожнин в даному випадку

A)*Композит хімічного твердіння

526.Хворому А., 25р. встановлено діагноз: хронічний глибокий карієс 25. Для пломбування каріозної порожнини вибрано композитний матеріал |”Spectrum”. Яку ізолюючу прокладку доцільно використати в даному випадку:A)*Склоіономерний цемент

527.При лікуванні хронічного глибокого карієсу 46 зуба лікар-стоматолог використав сандвіч-техніку. Який матеріал необхідно застосовувати для сандвіч-техніки в даній ситуації під композиційний матеріал?


Дата добавления: 2015-09-15; просмотров: 7; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.009 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты