КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
ТЕСТОВІ ЗАВДАННЯ З КУРСУЩо таке гендер? 2. Біологічна стать. 3. Соціальна стать 4. Соціальний конструкт статі. 5. Шлюбний статус. Що таке сексизм? 1. Теорія, що досліджує сексуальність 2. Дискримінація особи за ознакою статі. 3. Дискримінація жінок. 4. Дискримінація чоловіків. Що таке гендерний індекс людського розвитку? 1. Вимір досягнутого в країні загального розвитку людського потенціалу, що визначає нерівність становища жінок і чоловіків. 2. Вимір досягнутого в країні загального розвитку людського потенціалу, що визначає нерівність становища представників різних етнічних груп. 3. Вимір досягнутого в країні загального розвитку людського потенціалу, що визначає нерівність становища статусних груп. 4. Вимір досягнутого в країні загального розвитку людського потенціалу, що визначає нерівність становища жінок і дітей. 4.Виберіть визначення, яке розкриває сутність поняття:
5.Виберіть визначення, яке розкриває сутність поняття:
6.Коли вперше на Всесвітній конференції ООН питання прав людини як ключове саме для жінок? 1) 1973 році; 2) 1985 році; 3) 1990 році; 4) 2004 році. 7.Означте підпункт, який вказаний невірно: Гендер стосовно індивіда певної статі як самостійного обіймає: 1. Біологічну стать. 2. Гендерну ідентичність. 3. Гендерний шлюбний та репродуктивний статус. 4. Гендерні смексуальні орієнтації. 5. Процес, щодо виробництва гендера. 6. Соціальний статус та соціальні ролі взагалі. 7. Гендерну презентацію 8.Механізми гендерной соціалізації. Назвіть саме ті, які її стосуються: 1. Диференціальне посилення, коли прийнятне гендерно-рольове поводження заохочується, а неприйнятне карається соціальним несхваленням. 2. Диференціяльне наслідування, коли людина вибирає статево-рольові моделі в близьких їй групах- родині, серед однолітків, у школі і починає наслідувати прийняте там поводження. 3. Ігнорування соціальних норм, розповсюджених в родині та референтних группах. 4. Сприйняття асоціальних субкультур та наслідування, розповсюджених в них норм.
|