КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Тема 1. Предмет і види економічного аналізуМіністерство освіти і науки, молоді та спорту України Луганський державний коледж економіки і торгівлі Тести для контролю знань з дисципліни «Економічний аналіз» для спеціальності 5.03050401 «Економіка підприємства» 5.03050901 «Бухгалтерський облік»
Розробив викладач Розглянуто на засіданні Заяц В.В. циклової комісії економічних дисциплін Протокол від «06»12.2011р. №5 Голова циклової комісії _________Л.П. Яковлєва
м. Луганськ 2011р. Пояснювальна записка Тести з дисципліни «Економічний аналіз» Складені на підставі навчальної програми з економічного аналізу в обсязі 162 години і затвердженої на засіданні циклової комісії економічних дисциплін. Призначені для перевірки знань студентів спеціальностей з напрямку «Економіка і підприємництво», а також для практичної апробації знань та самоконтролю.
Тестовий контроль знань Тема 1. Предмет і види економічного аналізу
1. За часом прийняття управлінського рішення розрізняють такі види економічного аналізу: 1. ретроспективний; 2. поточний; 3. перспективний, ретроспективний; 4. циклічний.
2 Як класифікується аналіз за суб’єктами: 1. внутрішній і зовнішній; 2. маркетинговий і виробничий; 3. комплексний і тематичний; 4. одного підрозділу і декілька підрозділів підприємства.
3. Аналіз, що досліджує взаємозв’язок технічних і економічних процесів та встановлення їх впливу на економічні результати діяльності підприємства називається: 1. виробничий; 2. фінансовий; 3. маркетинговий; 4. аналіз інновацій і розвитку.
4. У середній величині відображається: 1. кількісне співвідношення між двома ознаками, явищами; 2. загальні, характерні, типові ознаки досліджувальних явищ за відповідною ознакою; 3. структура сукупності за будь-якою однією ознакою. 4. взаємозв’язок між окремими елементами (факторами).
5. Під … аналізом розуміється методика комплексного і системного вивчення та оцінки впливу факторів на результативний показник. 1. економічним; 2. факторним; 3. фінансовим; 4. стохастичним.
6. При вивченні впливу чинників на зміну результатного показника на відповідну дату використовується… аналіз. 1. ретроспективний; 2. статистичний; 3. динамічний; 4. перспективний.
7.У наведених реченнях замість крапок вставте потрібні слова: … – це сукупність послідовних аналітичних процедур, які мають на меті одержання заключень, висновків та рекомендацій щодо прийняття оптимальних рішень стосовно досліджуваного економічного об’єкту чи явища. 1.аналіз; 2.індукція; 3.синтез; 4.дедукція.
8.Родоначальником систематизованого економічного аналізу вважають: 1.Жака Саварі; 2.Бастіано Вентурі; 3.Анжело де Піетро; 4.І.А. Блатова.
9.Економічний аналіз за періодами дослідження поділяють на: 1.внутрішньогосподарський; 2.міжгосподарський; 3.періодичний і разовий; 4.внутрішній і зовнішній.
10.Оперативний аналіз – це аналіз за: 1.день; 2.день, декаду; 3.день, декаду, місяць; 4.квартал.
11.За допомогою аналізу дають якісну характеристику об’єкту, що аналізується, встановлюють причинно – наслідкові зв’язки: 1.аналітичного; 2.пошукового; 3.діагностичного; 4.аналітичного і пошукового.
|