Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаОснови роботи у середовищі пакета МathCAD
Читайте также:
  1. Варіанти завдання до лабораторної роботи 10
  2. Вивчити режими роботи ABS.
  3. Визначення затрат на проектні роботи
  4. Виконання роботи.
  5. ДО ВИКОНАННЯ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ
  6. Економічне обґрунтування роботи зі створення автоматизованого робочого місця
  7. ЗАВДАННЯ ДЛЯ ІНДИВІДУАЛЬНОЇ РОБОТИ СТУДЕНТІВ
  8. ЗАВДАННЯ ДЛЯ РОЗРАХУНКОВО-ГРАФІЧНОЇ РОБОТИ
  9. ЗАВДАННЯ ДЛЯ САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ СТУДЕНТІВ
  10. Засоби для виконання роботи

Рекомендації щодо виконання

MathCAD є універсальним математичним пакетом. Він надає користувачеві одночасно оперативні можливості електронної таблиці й інтерфейс WYSIWYGтекстового процесора. Уведення рівнянь у MathCAD повністю збігається зі звичним типографським математичним записом. Але рівняння MathCAD не тільки мають належний вигляд на екрані дисплея, але й дійсно зручні для математичних перетворень. Як в електронних таблицях, будь-яка зміна змісту робочого документа MathCAD викликає відновлення всіх пов’язаних з цим результатів і перерисовування графіків. MathCAD дозволяє легко читати дані з файлів і піддавати їх будь-якому математичному обробленню: від додавання стовпця чисел до обчислення інтеґралів і похідних, обертання матриць і т.д. Фактично MathCAD може виконати будь-які математичні операції.

Подібно до текстового процесора MathCAD має інтерфейс WYSIWYG, безліч різних шрифтів і здатність надрукувати те, що зображується на екрані дисплея на будь-якому принтері, підтримуваному Windows. Це якість разом з оперативними можливостями MathCAD дозволяє швидко робити технічну документацію й звіти типографської якості.

Завдання для розрахунку

Завдання № 1. Обчислити математичні вирази, наведені у додатку Б (таблиці Б1-Б3) за допомогою пакета Mathcad.

Завдання № 2. Побудувати графіки функцій , , де , , , які визначені на відрізку [а, b] для n точок (табл. Б.4, додаток Б). Графіки функцій зобразити в одній графічній області. Змінити розмір графічної області, тип з’єднання точок графіків.


Дата добавления: 2015-09-13; просмотров: 5; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.009 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты