КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Перевірка і відновлення просвіту машини⇐ ПредыдущаяСтр 20 из 20 Нормальна величина просвіту під днищем корпусу машини, встановленої на рівному майданчику, при тиску в шинах 2,8 кгс/см2 повинна бути 475 мм. Допускається зменшення просвіту до 460 мм. Якщо із – за осідання пружних елементів підвіски просвіт став менше допустимого ( 460 мм ), то відновити його, змінивши установку торсіонів таким чином: - поставити домкрат під нижній важіль підвіски і припідняти колісний редуктор. Закрити вентилі блоку шинних кранів, закрити краник колеса, що знімається, і колеса, що знаходиться з протилежної сторони того ж моста, відвернути два болти кріплення кутового штуцера повітропроводу до гальмівного барабана. Відвернути сім високих гайок кріплення колеса до колісного редуктора і зняти колесо з редуктора; - зняти два гумові буфери віддачі, встановлені на кронштейнах по обидві сторони від важеля. В доповнення до прокладок, що є на кронштейнах, поставити по одному бруску завтовшки 6 мм; - ослабити затяжку двох болтів і розтиснути викруткою з'єднання кронштейна регулювальної муфти торсіона в цілях звільнення муфти від затягування. Відвернути на 3 – 4 оберти стяжний болт регулювальної втулки; - прибрати домкрат з – під нижнього важеля, встановити його між верхнім важелем і корпусом машини і віджати ним верхній важіль до положення, при якому упори ляжуть на бруски. При цьому відстань В від центра з'єднувальної осі нижнього важеля до торсіонної ніші повинно відповідати розрахунковому розміру 196 мм; - вивернути регулювальну втулку до упору у важіль регулювальної муфти. При цьому розмір А повинен бути не більше 35мм. Затягнути болт, утримуючи втулку від провертання; - затягнути болти з'єднання кронштейна регулювальної муфти; - зняти домкрат з верхнього важеля; Мал. 16. Регулювання закручування торсіона|: 1 — корпус редуктора; 2 — верхній важіль підвіски; 3 — буфер віддачі; 4 — упор верхнього важеля; 5 — брусок; 6 — регулювальні прокладки|прокладення|; 7 — кронштейн; 8 — регулювальна муфта; 9 — стяжний|поцуплений| болт; 10 — важіль регулювальної муфти; 11 — болт; 12 — регулювальна втулка; 13 — нижній важіль підвіски. А — розмір між головкою|голівкою| втулки і п'ятою; В — відстань від центра з'єднувальної осі нижнього важеля до торсіонної ніші.
- поставити домкрат під нижній важіль і підняти колісний редуктор; - поставити на місце обидва буфери віддачі, заздалегідь прибравши регулювальні бруски; - поставити на місце колесо. Якщо при вказаному вище регулюванні під час вивертання регулювальної втулки розмір А буде більше 35 мм, то треба: - вивернути болт і завернути регулювальну втулку повністю; - відвернути торцеві болти, вийняти з обох боків торсиона всі шайби, кільця і планки; - випресувати торсіон з шліців за допомогою знімача із комплекту ЗІП машини; - повернути важіль муфти вгору до упору в головку втулки; - вставити торсіон в шліци важеля і муфти. Важіль останньої може при цьому відійти дещо вниз із – за посадки шліців муфти на шліци торсіона; - вивернути регулювальну втулку до упору у важіль регулювальної муфти. При цьому розмір А повинен бути не більше 20мм; - вкрутити болт і затягнути його, утримуючи втулку від провертання; - затягнути болти з'єднання кронштейна регулювальної муфти; - поставити на місце всі ущільнення торсіона; - зняти домкрат з верхнього важеля; - поставити домкрат під нижній важіль і підняти редуктор; - поставити на місце обидва буфери віддачі, заздалегідь прибравши регулювальні бруски; - поставити на місце колесо.
|