Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаВизначення коефіцієнту лінійного розширення твердих тіл методом менделєєва

Читайте также:
  1. АНАЛІЗ СТРАХОВОГО РИНКУ УКРАЇНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ ТЕНДЕНЦІЙ ЙОГО РОЗВИТКУ
  2. Визнання, визначення , класифікація та первісна оцінка запасів
  3. Визначення абсолютної та відносної вологості повітря
  4. Визначення вартості матеріалів.
  5. Визначення видатків на покупні комплектуючі вироби.
  6. Визначення внутрішнього ринку ЄС
  7. Визначення дотичних напружень
  8. Визначення затрат на проектні роботи
  9. Визначення класифікація та оцінка нематеріальних активів
  10. Визначення коефіцієнта динамічної в’язкості рідин

Мета роботи: опанувати методикою вимірювання лінійного розширення твердих тіл за допомогою дилатометра; визначити коефіцієнт лінійного розширення деяких твердих тіл.

Прилади та обладнання:дилатометр з індикатором годинникового типу, комплект трубок (алюміній, мідь, латунь, сталь, скло DURAN, кварцове скло),імерсійний термостат, ванна для термостату, лабораторний термометр, резинові шланги.

 

Завдання:

1. Ознайомитись з експериментальною установкою та методикою вимірювання лінійного розширення твердого тіла за допомогою дилатометра.

2. Зняти залежності приросту довжини трубки від температури при 3-х різних початкових довжинах ( , , ). Виміри провести для 2-3 зразків (з матеріалів за вибором викладача)

3. Побудувати графіки залежності приросту довжини трубки від температури і за ними визначити коефіцієнт лінійного розширення матеріалу, з якого виготовлена кожна трубка.

4. Для кількох (5-7) температур побудувати залежності приросту лінійного розміру від початкової довжини і визначити коефіцієнт лінійного розширення матеріалу.

5. Визначити похибки вимірів.

6. За довідником знайти, з якого матеріалу виготовлена кожна із запропонованих викладачем трубок.

 


Дата добавления: 2015-09-14; просмотров: 5; Нарушение авторских прав


<== предыдущая лекция | следующая лекция ==>
Вказівки до виконання роботи. 1. Виставити на джерелі живлення напругу, що відповідає вказаній на передній панелі температурі. | Коефіцієнти лінійного і об’ємного розширення твердих тіл, їх взаємозв’язок і залежність від температури
lektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2019 год. (0.009 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты