КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Завдання 10.1 Тести1. Для одержання узагальненого показника реалізації проекту з метою контролю потрібно: а) розробити систему показників, на основі яких порівняти виконання робіт за часом і вартістю; б) визначити обсяги виконання робіт; в) визначити грошові витрати на реалізацію проекту; г) вірні відповіді а) та б).
2. Для досягнення ефективності функцій контролю звіти мають містити такі позиції: а) кошторисну вартість (для порівняння фактичних і прогнозованих результатів); б) фактичні результати на певну дату або період; в) прогнозовані результати; г) відхилення; д) причини, що визначають фактичний і прогнозований процес реалізації проекту; е) всі відповіді вірні.
3. Який з процесів контролю не належить до допоміжних: а) контроль виконання плану проекту; б) підтвердження досягнення цілей; в) підтвердження якості; г) контроль та моніторинг ризиків; д) контроль контрактів.
4. До зовнішніх джерел змін проекту належить: а) зміна системи оподаткування; б) зміна графіків постачань матеріалів; в) зміна джерел фінансування проекту; г) реконструкція підприємства для досягнення цілей проекту. 5. Визначення проект-менеджером правильності прийнятих рішень, здійснення проекту за часом, вартістю, ресурсами, вирішення необхідності внесення змін до плану реалізації проекту є: а) метою та призначенням контролю; б) завданням контролю; в) змістом функції контролю в управлінському проекті; г) всі відповіді вірні.
6. Яка із перелічених процедур не є завданням контролю проектної діяльності: а) оцінка відхилень за певними критеріями; б) моніторинг (спостереження за реалізацією проекту); в) виявлення відхилень від цілей реалізації проекту за допомогою критеріїв, які фіксують у календарних планах; г) прогнозування наслідків зміни ситуації. 7. Який вид контролю здійснюється безпосередньо під час реалізації проекту з метою оперативного регулювання: а) попередній; б) поточний; в) заключний; г) перспективний.
8. Контроль за проектною діяльністю передбачає: а) максимальну увагу приділяти витратним показникам проекту; б) максимально вивчати показники, що характеризують взаємовідносини учасників проекту; в) аналіз статистичних параметрів виконуваних процесів; г) вірні відповіді б) та в).
9. Залежно від необхідної точності розрізняють такі технології оцінки виконання проекту: а) контроль у момент завершення робіт; б) контроль у момент готовності робіт на 50%; в) контроль у заздалегідь визначених точках проекту; г) регулярний оперативний контроль. 10. Виконання або невиконання яких-небудь контрольних етапів називаються: а) якісним прогресом; б) кількісним прогресом; в) фінансовим прогресом; г) календарним прогресом (регресом).
11. Технології поточного контролю включають: а) контроль на момент закінчення робіт; б) контроль в момент 50 % готовності робіт; в) контроль в момент заздалегідь у встановлених певних точках проекту; г) регулярний оперативний контроль.
12. Під зміною в управлінні проектами розуміють: а) заміну одного рішення іншим внаслідок впливу зовнішніх і внутрішніх факторів під час реалізації проекту; б) заміну одного рішення іншим внаслідок впливу зовнішніх факторів під час розробки проекту; в) заміну одного проекту іншим внаслідок впливу зовнішніх і внутрішніх факторів під час реалізації проекту; г) правильна відповідь відсутня.
13. Управлінням змінами - це а) реєстрація всіх змін у проекті з метою детального вивчення й оцінки наслідків змін, організації координації виконавців, що реалізують зміни в проекті, а також прогнозування та планування майбутніх змін; б) реєстрація змін у технології, з метою детального вивчення й оцінки наслідків змін, організації координації виконавців, що реалізують зміни в проекті, а також прогнозування та планування майбутніх змін; в) організація координації виконавців, що реалізують зміни в проекті, а також прогнозування та планування майбутніх змін; г) правильна відповідь відсутня. 14. Непередбачені зміни враховують під час : а)аналізу потреби проекту у фінансуванні; б) аналізу учасників проекту; в) проектування; г)правильна відповідь відсутня.
15. Завдання контролю полягає в: а) зборі та розгляді даних про просування проекту б) отриманні фактичних даних про хід виконання проекту, порівнянні їх із плановими, виявлення відхилень; в) перевірці виконання конкретних рішень; г) проводенні аналізу професійних та ділових знань.
|