Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника


Початок заняття. · Організаційний момент. Привітання




· Організаційний момент. Привітання. Бесіда з слухачем. Повідомлення теми те мети заняття.

Ø Актуалізація опорних знань, життєвого досвіду слухача та мотивація навчально-пізнавальної діяльності

Ø Підготовка вивчення нового матеріалу. Мовленнєва зарядка (використання скоромовок, прислів’їв. Чи асоціативних вправ для більш ефективного запам’ятовування нового матеріалу) .

Основна частина заняття

2-1-. Розвиток усного мовлення. Виконання вправ на активізацію мовленнєвих зразків. Створення установки на сприймання і розуміння іншомовного мовлення шляхом прослуховування міні-діалогів та відтворення їх.

2.2. Активізація лексичних одиницьшляхом виконання вправ.

2.3.Виконання вправ на закріплення ЛО з теми. [2] с. 170.

Заключна частина заняття

3.1. Підсумки заняття. Пояснення домашнього завдання.

Дисципліна:Іноземна мова(німецька)

Індивідуальне заняття ( рівень А1, початківець)

Дата__14.03.2015_____________________

Час проведення заняття: 15.30-16.-30

Тривалість заняття:60 хв.

Викладач___Тетяна____________________________________

Слухач: Алла

Тема заняття: . Sätze mit Frage und ohne Fragewörter

Навчальна мета:

Вступний курс фонетики: наголос . мелодика речення. Сформувати та розвивати вміння та навички слухача у спілкуванні німецькою мовою на елементарному рівні, опираючись на відповідні мовні кліше , сприяти формуванню використовувати отриману інформацію для реалізації комунікативних завдань. Навчити слухача курсів вести розповідь в діалогічній і монологічних формах, опираючись на схему (мовний шаблон).

Удосконалювати вміння слухачів у спілкуванні на задану тему.

Розвиваюча мета:

6. Розвивати логічне мислення студентів через проведення таких операцій як аналіз, порівняння, систематизація.

7. Розвивати мовну і слухову пам’ять.

8. Підвищувати стилістичну культуру мовлення.

9. Розвивати зв’язне усне й писемне мовлення, творчу уяву.

10. Розвивати вміння і навички правильного користування набутими знаннями на практиці.

Тип заняття:

Заняття засвоєння нових знань.

Обладнання: роздатковий матеріал , текстові завдання ілюстративний матеріал, завдання на картках

Література :

1.Матеріали з Інтернет-джерел//www.deutsch-portal.com .

2. Anne Busche- Begegnungen- Spachniveau A1: Schubert Verlag, Leipzig, 240 s.

 

Схематичний план заняття

Початок заняття

1-Організаційний момент. Привітання. Бесіда з слухачем . Повідомлення теми те мети заняття.

2-Актуалізація опорних знань, життєвого досвіду слухача та мотивація навчально-пізнавальної діяльності( перегляд відео фрагмента та переклад його)


Поделиться:

Дата добавления: 2015-04-05; просмотров: 89; Мы поможем в написании вашей работы!; Нарушение авторских прав





lektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2024 год. (0.007 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты