КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Розшифровка програми практики
1. Загальна організаційно-економічна характеристика підприємства (організації) має містити такі дані: Юридична адреса. Організаційно-правова форма. Види діяльності. Засновницькі документи. Перелік законодавчо-нормативних актів, якими керується підприємство (організація) в процесі своєї діяльності (Господарський кодекс України, Закони України, нормативні акти міністерств і відомств, накази, вказівки відповідних міністерств та відомств, рішення органів управління, положення та ін. Економічний паспорт підприємства (табл. 1) Таблиця 1 Економічний паспорт підприємства за 200___ -200__ рр.
Організаційна структура підприємства і її характеристика - вид організаційної структури (лінійна, функціональна, лінійно-функціональна, матрична, дивізіональна або ін.), її переваги та недоліки; - характеристика органів управління (директор, президент, загальні збори акціонерів, спостережна рада, ревізійна комісія або інші) та їх повноваження; - найменування підрозділів, їх функції та підпорядкованість.
1.4. Особливості виробничої діяльності підприємства Основні технології і виробничі процеси (наприклад, навести перелік основних виробничих та технологічних процесів: возведення монолітних залізобетонних житлових чи громадських будівель; монтаж металевих промислових споруд; прокладання комунікацій; оздоблювання будівель та приміщень; ремонт дорожнього покриття та ін.). Техніко-технологічна база виробництва (скласти звіт про наявність власного парку виробничих машин та обладнання; використання зарубіжних та вітчизняних передових будівельних технологій; виконання проектних чи науково-дослідницьких (інжинірінгових) робіт власними силами, наявність патентів та свідоцтв про раціоналізаторські пропозиції, ін.). Організація системи управління виробництвом. Виробнича стратегія і концепції розвитку (у звітній формі розкрити основні положення організації управління виробництвом (періодичність, засоби, форми та відповідальність за прийняття управлінських рішень); вказати про наявність чи відсутність стратегічних планів щодо змін форми власності, цінової конкуренції, диверсифікації продукції та послуг, завоювання монополії на ринку чи інтегрування фірми в існуючий ринок). Управління запасами (описати склад і функції підрозділів, які здійснюють матеріально-технічне забезпечення; складування та зберігання матеріалів, пального, сировини, готової продукції; господарство технологічної оснастки; ремонтно-механічні служби; транспортне господарство; коротко охарактеризувати систему поставок та торгівлі будівельними матеріалами через систему бірж, торгівельних будинків, фірм-посередників). Система управління якістю (відобразити заходи з управління якістю продукції на рівні фірми у відповідності з ДСТУ ISO 9000: підготовка та перепідготовка кадрів і навчання методам управління якістю; використання статистичних методів; участь у загальнонаціональних програмах з контролю якості; наявність ліцензії на виконання робіт; сертифікація продукції в системі УкрСЕПРО та ін.).
|