Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаЗастосування законодавства
Читайте также:
  1. Аналіз зображувальних засобів. Застосування цілісного аналізу
  2. Аналіз особливостей застосування та видів адміністративно-господарських санкцій як інституту господарського права.
  3. Антикризові заходи за координаторами та рівнями застосування
  4. Види доз іонізуючих випромінень, одиниці їх вимірювання, порядок розрахунку і застосування
  5. Виникнення й основні етапи становлення природоохоронного законодавства і права на території сучасної України.
  6. Встановлення змісту та застосування іноземного права.
  7. Галузь застосування
  8. Дисциплінарна відповідальність за порушення земельного законодавства
  9. Експертні методи та межі їх застосування.
  10. Експертні системи, їх будова та застосування в економіці

1. Правові відносини в галузі успадкування рухомого майна регулюються законодавством тієї Договірної Сторони, громадянином якої був заповідач в момент смерті.

 

2. Правові стосунки в галузі успадкування нерухомого майна регулюються законодавством тієї Договірної Сторони, на території якої знаходиться це майно.

 

3. Визначення типу майна, що входять до складу спадщини, тобто, чи є воно рухомим чи нерухомим, регулюється законодавством тієї Договірної Сторони, на території якої знаходиться це майно.

 

СТАТТЯ 38

Перехід спадщини у власність держави

Якщо згідно з законодавством Договірної Сторони, зазначеним у статті 37, відсутні спадкоємці, то рухоме майно переходить у власність тієї Договірної Сторони, громадянином якої був спадкодавець в момент смерті, а нерухоме майно переходить у власність тієї Договірної Сторони, на території якої воно знаходиться.

 

СТАТТЯ 39

Заповіт

1. Здатність до складання або відміни заповіту, а також правові наслідки недоліків волевиявлення визначаються законодавством тієї Договірної Сторони, громадянином якої був заповідач в момент складання або відміни заповіту.

 

2. Спосіб складання або відміни заповіту визначається законодавством тієї Договірної Сторони, громадянином якої був заповідач в момент складання або відміни заповіту. Але достатнім є дотримання законодавства тієї Договірної Сторони, на території якої заповіт був складений або відмінений.

 

СТАТТЯ 40

Відкриття і оголошення заповіту

Заповіт відкриває і оголошує компетентний орган тієї Договірної Сторони, на території якої знаходиться заповіт. Засвідчена копія заповіту, а також копія протоколу відкриття і оголошення заповіту пересилаються відповідному органу, до компетенції якого належить ведення спадкової справи.

 

СТАТТЯ 41

Компетентність органів у справах про успадкування

1. Спадкові справи щодо рухомого майна належать до компетенції відповідних органів тієї Договірної Сторони, громадянином якої був заповідач в момент смерті.

 

2. Спадкові справи щодо нерухомого майна належать до компетенції відповідного органу тієї Договірної Сторони, на території якої це майно знаходиться. 

3. У випадку, коли все рухоме майно, яке залишилось після смерті громадянина однієї Договірної Сторони, знаходиться на території іншої Договірної Сторони, то за заявою спадкоємця справу проводить орган іншої Договірної Сторони, якщо з цим погодяться всі відомі спадкоємці.

 

РОЗДІЛ V

СПРАВИ В ГАЛУЗІ ТРУДОВОГО ПРАВА


Дата добавления: 2015-04-15; просмотров: 5; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.007 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты