Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаТерміни
Читайте также:
  1. МЕХАНІЗМ ТА ТЕРМІНИ ПРОРІЗУВАННЯ ЗУБІВ
  2. Не змішуйте терміни: розмірність фізичної величини, позначення фізичної величини, одиниця фізичної величини.
  3. Основні поняття і терміни
  4. ОСНОВНІ ТЕРМІНИ
  5. ОСНОВНІ ТЕРМІНИ
  6. ОСНОВНІ ТЕРМІНИ ДИСЦИПЛІНИ
  7. ОСНОВНІ ТЕРМІНИ І ВИЗНАЧЕННЯ
  8. Основні терміни і визначення в дисципліні «Охорона праці».
  9. Основні терміни і поняття
  10. Основні терміни, що застосовуються у вітчизняному законодавстві та фінансовій практиці

1. Суд однієї Договірної Сторони, звертаючись до процесуальної сторони або учасника справи, який проживає або перебуває на території іншої Договірної Сторони, про сплату судових витрат або доповнення позову чи заяви, визначає одночасно термін, не менший, ніж один місяць. Відлік терміну починається від дати вручення листа з цього питання.

 

2. Якщо суд однієї Договірної Сторони визначить процесуальній стороні або учаснику справи, який проживає на території іншої Договірної Сторони, термін для виконання процесуальних дій, про дотримання терміну свідчить дата на штемпелі поштового відділення тієї Договірної Сторони, з території якої було вислано листа з розпорядженням про виконання дій.

 

3. У випадку, коли в окреслений термін на територію іншої Договірної Сторони переказуються сплати і аванси, яких зажадав суд, про дотримання визначеного терміну свідчить дата внесення їх до банку тієї Договірної Сторони, на території якої проживає процесуальна сторона або учасник справи.

 

4. До наслідків порушення терміну орган, який розглядає справу, застосовує законодавство своєї держави.

 

РОЗДІЛ VII

ВИЗНАННЯ І ВИКОНАННЯ РІШЕНЬ

СТАТТЯ 48

Визнання рішень з немайнових справ

1. Винесені судами однієї Договірної Сторони рішення з цивільних немайнових справ, що набрали законної сили, а в справах, що стосуються батьківських прав, рішення, що не набрали законної сили, але підлягають негайному виконанню, визнаються на території іншої Договірної Сторони без проведення дій про визнання, якщо суди іншої Договірної Сторони не винесли раніше правомірного рішення в тій самій справі, або якщо не були виключно компетентні, на підставі цього Договору, а у випадку відсутності такого врегулювання в Договорі - на підставі чинного законодавства цієї Договірної Сторони.

 

2. Правомірні рішення з немайнових справ, що регулюються сімейним законодавством, винесені несудовими органами однієї Договірної Сторони, визнаються на території іншої Договірної Сторони згідно із статтями 50 - 52.

 

СТАТТЯ 49

Визнання і виконання рішень з майнових і інших немайнових справ

1. За умов, передбачених цим Договором, Договірні Сторони визнають і виконують на своїй території рішення, винесені на території іншої Договірної Сторони, а саме: 

1) рішення судів з цивільних справ;

 

2) рішення судів з кримінальних справ в частині, що стосується відшкодування шкоди, заподіяної злочином.

 

2. Положення пункту 1 застосовуються також до мирових угод з цивільних справ майнового характеру, затверджених судом.

 


Дата добавления: 2015-04-15; просмотров: 5; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.008 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты