Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаВиконання рішення
Читайте также:
  1. VI. Методичні вказівки до виконання курсової роботи.
  2. А також рішення і дії посадових осіб
  3. Алгоритм виконання часткового технологічного процесу
  4. Арбітражні рішення. Виконання рішень
  5. Атестаційна комісія створюється за рішенням сільського, селищного, міського голови, голови районної у місті, районної, обласної ради.
  6. БЕЗПЕКА ПРАЦI ПIД ЧАС ВИКОНАННЯ МОНТАЖНО - ПРОФІЛАКТИЧНИХ РОБIТ З АНТЕННО-ФIДЕРНИМИ ПРИСТРОЯМИ НА ВИСОТI
  7. Безпека праці під час виконання задач з очистки місцевості від вибухових речовин, матеріалів, боєприпасів
  8. Визнання доходів і витрат протягом виконання будівельного контракту
  9. Визнання і виконання рішень іноземних судів
  10. Виконання вправ на аналіз педагогічних ситуацій

1. Якщо відбудеться перейняття виконання рішення, то суди Держави виконання вироку визначають згідно з своїм законодавством покарання у вигляді позбавлення волі, що підлягають виконанню, враховуючи в найбільшій мірі, покарання у вигляді позбавлення волі, призначені в Державі винесення вироку.

 

2. Внаслідок перейняття виконання рішення Державою виконання вироку, засуджений ні в якому разі не може бути в становищі гіршому від того, в якому він міг би перебувати у випадку подальшого виконання рішення в Державі винесення вироку.

 

3. Виконання рішення, включаючи умовне звільнення,відбувається згідно з законодавством Держави виконання вироку.Якщо положення законодавства Держави винесення вироку, які стосуються умовного звільнення, є для засудженого кориснішими, вони підлягають застосуванню.

 

4. В рахунок відбуття покарання у вигляді позбавлення волі в Державі виконання вироку включається строк позбавлення волі в Державі винесення вироку.

 

СТАТТЯ 86

Виконання частини рішення

Якщо відбулося засудження більше ніж за один злочин, а перейняття виконання рішення стосується лише покарання у вигляді позбавлення волі, що стосуються деяких з цих злочинів, то суд Держави виконання рішення визначає під час розгляду, про який іде мова у статті 85, покарання у вигляді позбавлення волі яке підлягає виконанню щодо тих злочинів.

 

СТАТТЯ 87

Наслідки перейняття виконання

1. Під час виконання покарання у вигляді позбавлення волі в Державі виконання вироку Держава винесення вироку не провадить подальших дій, пов'язаних з їх виконанням.

 

2. Держава винесення вироку має право до виконання тієї частини покарання, яка залишається, якщо засуджений ухиляється від виконання рішення в Державі виконання вироку і у зв'язку з чим залишив її територію. Держава виконання вироку негайно повідомляє Державу винесення вироку про ці обставини.

 

3. Держава винесення вироку втрачає право, про яке йдеться в пункті 2, якщо покарання у вигляді позбавлення волі було виконане або в разі помилування.

 

СТАТТЯ 88

Помилування і амністія

1. Засуджений може бути помилуваним в Державі виконання вироку. Держава винесення вироку може направити до Держави виконання вироку звернення про помилування. Це не порушує права Держави винесення вироку на помилування, яке буде дійсне на її території. 

2. Держава виконання вироку застосовує відносно засудженого амністію, акт про яку видається як в Державі виконання вироку, так і в Державі винесення вироку.

 


Дата добавления: 2015-04-15; просмотров: 4; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.007 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты