Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника


Ш.3. ЗМІСТ КУРСОВОЇ РОБОТИ ТА МЕТОДОЛОГІЯ ЇЇ ВИКОНАННЯ




Тема курсової роботи: «Визначення та розрахування загальних показників підвищення економічної ефективності підприємств»

Шкала оцінювання за виконання та захист курсової роботи – 100 балів, в т.ч. пояснювальна записка - 20 балів, ілюстративна частина -20 балів, захист - 60 балів.

 

Ш.3.1. Завдання по виконанню курсової роботи:

 

1.Вибрати заходи, що забезпечують зростання ефективності підприємства за економічними показниками, встановлені у завданні до курсової роботи, у вашому варіанті, при цьому ціна залишається постійною, тобто Цо=Цп.

 

2.Провести аналітичне обґрунтування заданого росту ефективності, використовуючи завдання «А–Г» і табл. 3.13.

 

3.Провести необхідні розрахунки показників зростання економічної ефективності підприємства відповідного варіанту.

 

Розрахункова робота виконується після проведення аналітичного обгрунтування заданого росту ефективності згідно з варіантом завдання студента.

Розрахункова частина повинна містити:

а) визначення прибутку і його зростання від основної діяльності та виконання встановлених індексів росту основних економічних показників (завдання 2) і намічуваних відповідно до них заходів;

б) визначення рентабельності і її приріст при зазначених умовах (пункт а).

 

4. Виконати графічну частину, побудувати графік рентабельності. При виконанні розрахункової частини курсової роботи необхідно засвоїти теоретичні розділи дисципліни "Економіка підприємства", а також скористатися прикладами розрахунків індивідуального завдання. Основними алгоритмами розрахунків повині бути:

;

 

;

;

;

смз+ сзпврн зпвр+ спост;

 

 

;

,

 

де , – загальний обсяг прибутку від діяльності, розрахований у базовому (табл. 8) і планованому періодах; П, П , П – загальний приріст прибутку, у тому числі від зростання обсягу продукції і зниження собівартості; н– приріст рівння рентабельності базового і планового періодів від основної діяльності; , - відповідно планова рентабельність і її приріст на одиницю продукції.

 

Усі виконані розрахунки занести у таблицю.

 

 

 

 

Таблиця 3.13


Поделиться:

Дата добавления: 2014-11-13; просмотров: 111; Мы поможем в написании вашей работы!; Нарушение авторских прав





lektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2024 год. (0.007 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты