Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаПояснює та коментує відомі події.
Читайте также:
  1. Відомі вчені, які займались гувернерською діяльністю.
  2. Відомі радянські партизани-диверсанти.
  3. Відомі такі дані про роботу 15 молокозаводів у звітному році
  4. Відомість розрахунків з торговими партнерами
  5. Масова політ. свідомість як специ. тип сусп. свідомості.
  6. МАСОВА СУСПІЛЬНА СВІДОМІСТЬ І ГРОМАДСЬКА ДУМКА
  7. Порівняльна відомість
  8. Свідомість і мова. Чи тотожні поняття «мова» і «мовлення»? Хто з видатних лінгвістів доводив єдність мови і мислення?
  9. Сутність духовного життя суспільства. Суспільна свідомість

Роль розвідувальної інформації в інформаційному забезпеченні діяльності органів державної влади "матеріалізується" зі сторони розвідки у направленнітінформаційних матеріалів у відповідні інстанції. Цінність інформації у даному випадку визначається наступним:

- інформація використана самостійно в якості документа,направленого Президенту України, Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України, міністерствам та відомствам;

- інформація використана як основа для узагальненого документа,направленого Президенту України, Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України, міністерствам та відомствам;

- інформація використана частково при підготовці узагальненого документа Верховній Раді України, Президенту України, Кабінету Міністрів України, міністерствам та відомствам;

- інформація використана в інформаційних повідомленнях, бюлетенях;

- інформація направлена в інші відомства та установи.

 

Найбільш вірна оцінка інформації розвідки може бути дана її споживачами з урахуванням їх постійно змінюваних потреб, конкретних завдань.

Таким чином, можна зробити наступні висновки стосовно особливостей, які пояснюють необхідність та постійну зацікавленість органів державної влади та управління в розвідувальній інформації.

1. Розвідувальна інформація носить закритий характер і не може бути отримана іншим шляхом через відкриті джерела.

2. Розвідувальна інформація має упереджувальний характер і попереджає керівництво держави стосовно планів та намірів інших країн по відношенню до України, на відміну від іншої інформації, що, як правило, має риси моніторингу.

3. Отримуючи матеріали по проблематиці, експерти розвідки можуть зробити обгрунтовані прогнози і запропонувати керівникам кращі варіанти вирішення різноманітних проблем.

4. Інформація розвідки носить позавідомчий та об'єктивний характер за присутності комплексного підходу в оцінці тих чи інших подій (Прикладом відсутності комплексного аналізу можуть стати угоди укладені Міністерством Оборони України на продаж зброї одночасно двом ворогуючим країнам, незважаючи на ряд політичних та інших факторів, які можуть в даному випадку негативно вплинути на Україну, її внутрішню та зовнішню політику).5. Матеріали розвідки інформують керівництво держави стосовно того, як та чи інша держава дотримується зобов'язань, взятих на себе після підписання міжнародних угод з Україною, а також про факти їх порушення, розходження між "словом і ділом"

 


Дата добавления: 2014-12-03; просмотров: 13; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.008 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты