Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаУтворює розріджене дернове покриття з окремими пухкими кущами. Витоптування переносить відносно слабко.
Читайте также:
  1. Визначення абсолютної та відносної вологості повітря
  2. Знайти статичний момент прямокутника зі сторонами та відносно сторони ( поверхнева густина ).
  3. Лімітвідповідальності цедента називається пріоритетом, першим збитком,а відповідальність перестрахувальника – покриттям.
  4. МЕТОДИКА ПОФАКТОРНОГО АНАЛІЗУ СЕРЕДНЬОГО РІВНЯ ПРОДУКТИВНОСТІ ПРАЦІ В АБСОЛЮТНОМУ І ВІДНОСНОМУ ВИРАЖЕННІ
  5. Оптимальні величини температури, відносної вологості та швидкості руху повітря в робочої зони виробничих приміщень
  6. Периодически ослаблять, и затем переносить выше прежнего места наложения.
  7. Принципи (постулати) теорії відносності Ейнштейна. Маса та імпульс в теорії відносності. Зв'язок між масою та енергією
  8. Рецидив утворює лише вчинення нового умисного злочину особою, яка має судимість на підставі вироку суду України.
  9. С. Плавець пливе проти течії ріки. Знайдіть швидкість плавця відносно берега, якщо його швид­кість відносно води 1,5 м/с, а швидкість течії ріки 0,5 м/с.

При періодичних скошуваннях вона добре позначає межі між ділянками і навіть не допускає змішання кореневих систем окремих видів. Можливо, це пов'язано з висловлюваними припущеннями про токсичність кореневих виділень грястиці збірної для інших видів рослин.

Декоративність низька. Використовується як задернювач в лісовій, лісостеповій та степовій зонах. Можна включати в травосуміші для лучних газонів і, перш за все для затінених ділянок, а також при благоустрої міських територій та для придорожнього озеленення. Завдяки глибокій кореневій системі використовується для закріплення укосів і схилів.

Лисохвіст лучний (Alopecurus pratensis.)

Росте скрізь, особливо на заливних луках і в сируватих місцях.

Є кілька декоративних форм. Але найцікавіша - 'Aureovariegatus' (синоніми 'Aureomarginatus' і 'Aureus'). Листя жорсткі. Навесні вони відростають жовтими до висоти приблизно 10-15 см, потім з'являються зелені смуги. Влітку листя досягають 30-40 см. Рослина утворює досить щільну жовту купину. У другій половині літа довжина листя доходить до 70 см, вони починають никне, згинатися. Ефектно і цвітіння лисохвосту. Коричневі суцвіття на міцних стеблах мають циліндричну, дуже правильну форму. З'являються колоски в кінці весни - початку літа. І протягом місяця - півтора вони дуже ошатні, потім декоративність поступово втрачається, і їх можна зрізати.

Щодо невибаглива в культурі рослина, добре росте на будь-яких гумусних грунтах. В цьому випадку утворює щільну купину. На неродючих грунтах листя дрібніє, лисохвіст стає не вище 7-10 см. Рослина зріджується і, отже, втрачає декоративні властивості і може взагалі загубитися. Толерантна до вологості грунту. Трава завжди залишається яскраво-жовтою, якщо зростає на сонці, і злегка зеленіє в півтіні. Холоднорастущая трава, тому розмножують її поділом навесні і восени, коли починає опадати листя. Стару листя можна прибирати і восени, і ранньою весною.

Лисохвіст ефектний як колірний акцент на повороті доріжки, на терасах, біля води, навіть на затоплюваних берегах. Може використовуватися і як грунтопокривна рослина, декоративні форми лисохвосту чудово підходять для створення яскравих барвистих плям біля газону або чагарників. Висаджується на газонах з метою отримання кольорових ефектів. Газони з такою травою виглядають цікаво і акуратно. Суцвіття декоративні зрізані в сухому або свіжому вигляді.

Кострець безостий (Bromus. inermis.) - це кореневищний верховий злак. Розвиваючись, ця трава утворює досить великі кущі. Кострець безостий придатний для вирощування в різних умовах. Без проблем переживе засуху і холоду. Починає зростати кожну весну, після того, як зійде сніг. Кострець безостий може прожити до 20 років. Така трава чудово переносить витоптування, що важливо, якщо в сім'ї є діти.

Використовується в травосумішах для лучних газонів, а так само як задернювач на магістралях і відкосах. Кореневища довгі, пружні, дають численні пагони, коренева система заглиблюється до 1,5-2 м. До ґрунтів невимогливий, посухостійкий, холодостійкий. Стійкий до грибних захворювань. У дернових покриттях навіть в степовій зоні без поливу зберігається до 7-20 років. Добре переносить витоптування. Утворює рівномірні, без купин, але не густі травостої, що мають невисоку декоративність.Рослини не вимогливі, холодостійкі, світлолюбні і досить посухостійкі. Добре ростуть на різних типах ґрунтів, краще – на родючих, помірно зволожених. Віддають перевагу сонячним місцям розташування, але можуть миритися з невеликим затіненням.


Дата добавления: 2014-12-03; просмотров: 38; Нарушение авторских прав

lektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2022 год. (0.009 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты