Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника


Де Х - площа ділянки під газон.
Наприклад: Ви хочете зробити галявину за будинком на площі 120 кв.м. Множимо цю цифру на коефіцієнт 1,25, отримуємо 150 рулонів готового газону.

Ø Підготовка ділянки для укладання

v Очистити ділянку від бур'янів, старої трави, каменів і будівельного сміття. Якщо бур'янів дуже багато, заздалегідь обробляють площа гербіцидом суцільної дії, наприклад «Раундап».

v Вирівняти поверхню так, щоб виключити застій води на ділянці.

v Підсипають родючий грунт шаром 2-5 см для остаточного планування ділянки. Якщо грунт на ділянці неродючий, шар насипного ґрунту повинен бути збільшений до 10-15 см.

v Прикочують грунт газонним катком. Після першого прикочування необхідно перевірити рівень планування і, при необхідності, повторити вирівнювання, після чого знову закоткувати. Щільність ґрунту повинна бути такою, щоб на землі не залишалося слідів ходи людини. Рівень ґрунту після укочування повинен бути на 2 см нижче рівня доріжок, тоді після укладання можна отримати ідеально рівну ділянку.

v Внесіть «Добриво для закладки газону» відповідно до рекомендацій.

Ø Укладання газону

v Укладання газону починають відразу після доставки рулонів.

Розкочують смуги готового газону в шаховому порядку, зміщуючи кожен наступний ряд на половину полотна. Краї смуг повинні щільно прилягати одне до одного. Накладення смуг готового газону один на одного або вільний простір між ними неприпустимо.

v При необхідності підрізають ножем або лопатою краї готового газону для надання їм форми, відповідної межам ділянки. Згинання пластин газону неприпустимо.  
v Після остаточного укладання готового газону прикочують його газонним катком. Це усуває повітряні порожнини і забезпечить щільне зіткнення газону з поверхнею землі. Перед прикочуванням бажано газон злегка зволожити.  
v Відразу після укладання й прикочування рясно поливають газон! Перевіряють ступінь зволоження, піднявши куточок укладеного рулону (у 10-12 місцях по всій ділянці). Вода повинна просочити не тільки газон, а й грунт під ним.  

 

ü Зберігання рулонного газону

Якщо не встигли укласти весь газон за один день, на ніч розгортають рулони на землі, рясно зволоживши водою. Зберігати рулони в згорнутому вигляді не можна.

Часто, підприємства вирощують газони на промисловій основі, одночасно займаються і питаннями озеленення, тобто влаштування газонів безпосередньо у замовників.

Така схема організації бізнесу, дозволяє фахівцям з вирощування, допомагати кінцевим споживачам створювати газони і підтримувати їх в ідеальному стані. Дуже важливий такий комплексний підхід, при обслуговуванні великих замовників, наприклад муніципалітетів, замовників, що мають спортивні споруди і т.д.

Підприємства, як правило, не тільки продають і встановлюють готові газонні покриття у замовника, а й виконують весь комплекс інженерних робіт, що включає установку автоматичних систем зрошення у замовників та їх подальше обслуговування.

 


Поделиться:

Дата добавления: 2014-12-03; просмотров: 123; Мы поможем в написании вашей работы!; Нарушение авторских прав

lektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2024 год. (0.006 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты