Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаОбсяг продажу товарів за період з валовими доходами
Читайте также:
  1. I — норма дисконтування (ставка дисконту), відповідна періоду t.
  2. АВС-аналіз по об'єму продажу товарів за період
  3. Аналитический учет по счету 44 "Расходы на продажу" ведется по видам и статьям расходов.
  4. Аналіз обсягів виробництва і реалізації Початковим етапом аналізу є оцінка обсягів і структури виробництва продукції.
  5. Аналіз продажу товарів в розрізі розрахункових місць
  6. Аудит расходов на продажу
  7. В магазинах з методом продажу - самообслуговування
  8. Види робіт з письма в букварний період
  9. Визначення необхідного обсягу та джерел фінансування капітальних вкладень
  10. Визначити період дискретизації .

Цей програмний модуль дозволяє не тільки сформувати відомість обсягу продажу товарів за будь-який вказаний період в розрізі артикулів, товарних груп, постачальників або торгових марок, але і розрахувати валовий дохід (різницю між роздрібною ціною та ціною постачальника).

Для одержання такої відомості необхідно вказати початок і кінець періоду, значення для яких користувач може обрати за допомогою календаря, що відкривається на екрані при натисканні на кнопки, розташовані праворуч від цих дат, вибрати з відповідного списку потрібний підрозділ, та натиснути на кнопку «Сформувати».

Після виконання указаних дій формується таблиця з переліком, проданих за цей період, товарів, що містить такі реквізити: код артикулу та найменування товарів, одиниця виміру, роздрібна ціна, кількість, сума за роздрібними цінами, середньоденна реалізація товарів за вказаний період та розрахований валовий дохід. Вище таблиці на формі відображаються підсумкові суми за цей період.

Використовуючи структурне дерево з переліком товарних та асортиментних груп, в таблиці можна залишити лише товари з обраної групи, а на формі будуть відображатися підсумкові суми тільки для даної групи. Список з переліком відділів дозволяє відслідковувати обсяги продажу товарів по окремому відділу, якщо при формуванні довідника товарів вказувалась приналежність кожного товару до певного відділу. За допомогою спеціальних кнопок на нижній панелі вікна можна відсортувати кожну графу таблиці в порядку зростання чи навпаки, зменшення їхніх значень.

Для швидкого пошуку потрібного запису в переліку товарів по коду артикулу чи штрих-коду, можна скористатися відповідними кнопками, які розташовані праворуч від полів для заведення цих кодів, або панеллю фільтра у середній частині екранної форми. Ця панель містить список з переліком основних реквізитів товару - поле для заведення текстового фрагменту для фільтра та кнопку «Застосувати», при натисканні на яку будуть відображатися лише записи, що містять вказаний фрагмент значення в обраному реквізиті.

Кнопка «Зчитати дані» викликає форму для зчитування даних про продаж товарів з касового сервера (контролера електронних касових апаратів CashDrive).

Обсяг продажу товарів за вказаний період можна згрупувати по окремих товарних групах, партнерах (постачальниках), торгових марках, що визначається встановленням відповідної позначки у групі залежних перемикачів. При групуванні товарів по партнерах чи торгових марках стає активною кнопка “Докладно”, що дозволяє переглянути продаж товарів за період в розрізі артикулів по вибраному партнеру чи торговій марці.Для того, щоб роздрукувати сформовану відомість по обсягу продажу товарів на принтері чи переглянути її друковану форму у вікні попереднього перегляду, можна скористатися відповідними кнопками на панелі інструментів головного вікна чи натиснути на кнопку „Друк” на нижній панелі вікна. В режимах перегляду обсягів продажу по постачальниках чи торгових марках, можна надрукувати відповідні окремі відомості продажу товарів за вказаний період.


Дата добавления: 2014-12-23; просмотров: 16; Нарушение авторских прав

lektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.018 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты