Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаНе упаковані напівфабрикати, кулінарні вироби, фарш від­пускають за допомогою спеціальних лопаток (для кожного виду товару — окрема лопатка).
Читайте также:
  1. Вибір нафтогазоперспективних об’єктів до першочергового пошукового буріння за допомогою експертних систем
  2. Гроші. Грошовий вимір вартості товару
  3. Додавання поля до форми або звіту за допомогою області
  4. Додавання поля до форми або звіту за допомогою області Список полів
  5. Жаропрочные сплавы для лопаток газовых турбин
  6. Існує особливий спосіб контролю нормам зростання газонної трави з допомогою сигаретної пачки.
  7. Картка товару
  8. Лечение подкожного панариция
  9. Малюнок № 1.19. Задання декартового добутку множин за допомогою графа.
  10. Мета і завдання створення спеціальних економічних зон (СЕЗ): їх класифікація.

Товари рибної гастрономії здебільшого можуть надходити в торговельний зал підготовленими до продажу (розібраними, нарізаними).

Товари, на які попит невеликий, готують на робочому місці продавця.

Якщо в продажу є в'ялена риба гарячого копчення, з неї знімають шпагат, шпонки.

Торгуючи гастрономічними товарами, слід дотримуватись термінів їх зберігання. Зберігають напівкопчені та варено-копчені ковбаси 10 діб за температури від 0 до +4 °С, за температури, не вищої +8 °С — 3 доби; ковбаси варені 1-го та 2-го ґатунків — 48 год. за температури від 6 °С до 8 °С.

Інвентар, який використовується під час реалізації м'яса, м'ясопродуктів, риби та рибопродуктів (ножі), повинен що­денно оброблятися відповідно до санітарних правил і збе­рігатися в спеціально відведених для цього місцях.

► Молоко та молочні товари.Молокопродукти в роздрібну торговельну мережу молокозаводи доставляють в основному централізовано спеціальним транспортом. Матеріально відпо­відальні особи приймають товар за якістю та кількістю, і відразу після цього молочна продукція розміщується в хо­лодильному обладнанні.

► Масло вершкове та маргарин звільняють від тари й перга­менту, зачищають від штафту, нарізують ножем, струною або на МРМ-300 на рівномірні бруски. На прилавок може пода­ватися моноліт чи його частина залежно від умов продажу. Відпускають масло за допомогою ножа у підпергаменті або целофані.

Молокопродукти і молоко відпускають покупцям лише свіжими, в належному товарному вигляді та в непошкодженій упаковці.

У торговельний зал магазину молоко та кисломолочні продукти подають у розфасованому вигляді в касетах чи контейнерах.

Бакалійні товари.Перед продажем бакалійні товари (сипкі) слід розфасувати. Реалізуюче вагові товари, слід корис­туватись належним інвентарем (совки, лопатки).

Вагові товари в присутності покупця набирають відповід­ними совками для кожного товару (совки для солі мають бути дерев'яними) і відпускають у чистому пакувальному папері чи в пакетах.

Не можна додавати до покупки крихти, змет, пил чи до­мішки іншого сорту. Слід пам'ятати, що у разі зберігання борошна в мішках більше двох тижнів, його слід перекладати, щоб запобігти злежуванню і зігріванню.

► Оліюможна відпускати лише в чистий посуд покупця чи магазину. При цьому також слід користуватись необхідним набором інвентарю (лійка, місткість для розливу). Перед від­пуском олії продавець зобов'язаний спочатку зважити посуд, назвати вагу і лише тоді наливати її і зважувати. Після цього віднімають вагу пустої тари і залишається вага олії. З тари покупця переливати олію у бідон, бак не дозволяється.

Якщо після продажу макаронних виробів залишився лом, крихти, їх не продають. Усе це здається за актом для пере­роблення.

► Хліб та хлібобулочні вироби.Це продукт, який можна реалізувати лише свіжим. Хліб і хлібобулочні вироби можуть перебувати в продажу після виходу з печі (за температури не менше 6 °С і вологості 75 %):хліб із житнього і житньо-пшеничного, обдирного та жит­ньо-обдирного борошна — 36 год.;

хліб із пшенично-житнього і пшенично-оббивного борошна, хліб і хлібобулочні вироби вагою понад 200 г., із сортового пшеничного, житнього, сіяного борошна і суміші пшеничного та житнього сортового борошна24 год.;

дрібні вироби вагою 200 г. і менше16 год.


Дата добавления: 2014-12-30; просмотров: 8; Нарушение авторских прав

lektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2022 год. (0.008 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты