КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
ВИЗНАЧЕННЯ ТАРИФНОЇ ВІДСТАНІ
Порядок визначення тарифної відстані визначається відповідно до Тарифне керівництво №4 залізниць України. Тарифні відстані перевезення вантажів обчислюється додаванням, як правило трьох відстаней: від станції відправлення і призначення, до найближчих до них транзитних пунктів і між транзитними пунктами. Для визначення тарифної відстані потрібно: -В алфавітному списку станцій (пункт 1 розділ 1) знайти пункти відправлення і призначення перевезення вантажу. Навпроти назви кожного пункту вказані найменування залізниці, сторінка і строчка таблиць відправлення і прибуття в пункті 2 розділ 3; -Знайшовши на вказаних сторінках розділу 3 пункти відправлення і призначення, визначити на якої дільниці і між якими вузлами розташовані кожен з них. В таблицях відправлення і прибуття (графи 3 і 4) приведені назви вузлів. Можливі наступні випадки обчислення тарифної відстані: між двома транзитними пунктами Відстань визначається по таблицях пункту 3 розділу 2. Схема 1. ТП 1 (СТ ВІДПР)+ТП 2 (СТ ПРИЗН) З цих двох транзитних пунктів в якості начального ТП 1 вибирається той який в алфавітному порядку буде перший між станцією відправлення і станцією призначення, які знаходяться в межах однієї залізниці Відстань визначають по графі 4 (5) таблиці відправлення і прибуття пункту 2 розділу 3. Відстань буде дорівнювати різниці відстаней між станція відправлення і призначення.
Схема 1. ТП 1 (СТ ВІДПР) ТП 2 (СТ ПРИЗН) 1) від ТП ДО СТ ПРИЗН – ВІД ТП 1 ДО СТ ВІДПР 2) від ТП 2 ДО СТ ВІДПР – ВІД ТП ДО СТ ПРИЗН 3)між станцією відправлення і призначення, які розташовані на двох суміжних дільницях залізниць: -додавання відстаней від станцією відправлення і станцією призначення до загального для них транзитного пункту який з’єднує дільниці, на яких розташовані ці станції; -додаванням відстаней від станції відправлення і станції призначення до транзитних пунктів, які не є загальними (ТП 2 і ТП 3), відстань між цими транзитними пунктами (ТП 2 і ТП 3). 4)між станцією яка є транзитним пунктом і станцією яка не є транзитним пунктом. 5) між двома станціями, які не є транзитними пунктами. Тарифна відстань визначається шляхом додавання відстаней: від станцій відправлення і призначення до транзитних пунктів (пункт 1 розділ 1), і відстані між транзитними пунктами (пункт 3 розділ 2). Обчислюємо тарифну відстань за схемою 4. Між двома станціями, які не є транзитними пунктами. Тарифна відстань визначається шляхом додавання відстаней: від станції відправлення і призначення до транзитних пунктів (пункт 1 розділ 1) і відстані між транзитними пунктами (пункт 3 розділ 2).
Станція відправлення – Усатово –Одеської залізниці. Найблищі транзитні пункти 1.Одеська Застава 1 – 6(км.) 2.Роздільно-Сортувальна – 62(км.) Станція призначення -Мотовіловка– Південно-Західної залізниці. Найблищі транзитні пункти 1.Київ-Волинський – 40 (км.) 2.Фастов 1 – 17 (км)
Одеса Застава 1 696км Київ-Волинський
6км 40 км Мотовіловка Усатово 62км 17км Роздільно- Сортувальна 513км Фастов 1
Розраховуємо тарифну відстань між станціями Усатово та Мотовіловка:
1)6 +696+40=742км 2)62+513+17=592км 3)6+581+17=594км 4)62+628+40=730км
Тарифна відстань складає між станцією відправлення Усатово до станції призначення Мотовіловка 592км.
3. РОЗРАХУНОК ПРОВІЗНИХ ПЛАТЕЖІВ
Тарифи на перевезення, розмір зборів, наведені у Збірнику тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом України Тарифне керівництво (№1).
|