Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника


Наступ механізованого (танкового) взводу
 

Механізований (танковий) взвод наступає на фронті до 300 м., якому вказується, як і механізованому відділенню, об’єкт атаки і напрямок продовження наступу показано на рис.10.

Рис.10. Завдання взводу в наступі (варіант)

 

Бойовий порядок механізованого взводу, що наступає на бойових машинах піхоти (бронетранспортерах), і танкового взводу складається із бойової лінії бойових машин з інтервалом між ними до 100 м та засобів посилення, які діють у бойовій лінії або поза нею показано на рис. 11,12.

Рис.11. Бойовий порядок механізованого взводу, що наступає на бойових машинах піхоти (варіант)

 

Рис.12. Бойовий порядок танкового взводу в наступі

 

Бойовий порядок механізованого взводу, що наступає в пішому порядку показано на рис.13, складається із цепу, бойових машин піхоти (бронетранспортерів) та засобів посилення.

 

Рис.13. Бойовий порядок механізованого взводу, що наступає в пішому порядку (варіант)

 

Взвод, що наступає з положення безпосереднього зіткнення з противником починає із вихідного положення в заздалегідь створеному бойовому порядку. Вихідне положення займається взводом у ході перегрупування з положення оборони або з одночасною зміною підрозділів, що обороняються показано на рис. 14.

Рис. 14. Наступ механізованого взводу з положення безпосереднього зіткнення з противником

 

 

Наступ на противника, який обороняється, з ходу, як правило, здійснюється з вихідного району, віддаленість якого визначається старшим командиром. Розгортання батальйону (роти, взводу, відділення) в бойовий порядок здійснюється в ході його висування до рубежу переходу в атаку показано на рис.21.

Для організованого висування, розгортання і переходу в атаку батальйону, роті, взводу, відділенню вказуються маршрути висування, вихідний рубіж (пункт), рубежі (пункти) розгортання в батальйоні, ротні, взводні колони, колони відділень, рубіж переходу в атаку і рубіж безпечного віддалення, а під час атаки в пішому порядку для механізованих підрозділів, крім того, і рубіж спішування. Для механізованих підрозділів на автомобілях можуть призначатися місця посадки десантом на танки.

Рубіж розгортання у взводні колони призначається, по можливості, за складками місцевості в 2-3км від переднього краю оборони противника.

Місця посадки особового складу механізованих підрозділів десантом на танки, як правило, вибираються на віддаленні 2-4км від переднього краю оборони противника, на місцевості, яка забезпечує потайну і швидку посадку.

Рубіж переходу в атаку вибирається так, щоб висування до нього танкових і механізованих підрозділів здійснювалось потай, а віддалення його забезпечувало ведення дійсного вогню із основних видів зброї і дозволяло підрозділам безупинно, на максимальній швидкості досягти переднього краю оборони противника в указаний час («Ч»). Він може призначатися на віддаленні до 600м від переднього краю оборони противника, а іноді більше.

Рубіж спішування призначається по можливості ближче до переднього краю оборони противника, як правило, в місцях, укритих від вогню його кулеметів і протитанкових засобів ближнього бою. Іноді він може збігтися з рубежем переходу в атаку.

Атака механізованих підрозділів у пішому порядку застосовується під час прориву підготовленої оборони противника, укріплених районів, а також на різко пересічній і важкодоступній для танків і бойових машин піхоти (бронетранспортерів) місцевості. Особовий склад механізованих підрозділів при цьому атакує противника в цепу безпосередньо за бойовою лінією танків на віддаленні, яке забезпечує його безпеку від розривів снарядів своєї артилерії і підтримку танків вогнем стрілецької зброї. Бойові машини піхоти (бронетранспортери) в цьому випадку, використовуючи складки місцевості, стрибками від рубежу до рубежу (від укриття до укриття) діють за своїми підрозділами на віддаленні, яке забезпечує надійну підтримку вогнем своєї зброї атакуючих танків і механізованих підрозділів. Бойові машини піхоти зі стабілізованим озброєнням наступають, як правило, безпосередньо в цепу своїх підрозділів.

 

 

Рис.15. Наступ механізованого взводу з ходу (варіант)

 

Опорний пункт, в якому противник чинить опір, взвод обходить та атакує його у фланг або в тил показано на рис.16 а, б, в.

 

Рис. 16. Маневр підрозділами в глибині оборони противника (варіант)

 

При неможливості обійти опорний пункт противника командир взводу зосереджує вогонь взводу, приданих засобів і викликає вогонь взаємодіючих підрозділів по цілях, які перешкоджають просуванню, та висуває відділення (танки) на вигідний для переходу в атаку рубіж і одночасно вживає заходів для пророблювання проходу в загородженнях.

Противника, який контратакує, взвод знищує у взаємодії з іншими підрозділами стрімкою атакою з ходу або за вказівкою командира роти спочатку уражає противника, вогнем з вигідного рубежу показано на рис. 17 а, б. Потім взвод атакою завершує знищення противника.

а) атака з ходу б) вогнем з вигідного рубіжу з подальшим переходом в атаку

 

Рис. 17. Способи відбиття контратаки противника (варіант)

Виявивши відхід противника, командир взводу негайно організовує переслідування та доповідає про це командиру роти.

Під час переслідування взвод, уміло використовуючи складки місцевості та інші маскуючи властивості, виходить на шлях відходу противника, сковує його дії та рішучою атакою наносить йому ураження.


Поделиться:

Дата добавления: 2015-08-05; просмотров: 186; Мы поможем в написании вашей работы!; Нарушение авторских прав

lektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2023 год. (0.012 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты