Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаМеханізоване відділення (танк) у наступі
Читайте также:
  1. Відділення (танк), взвод в обороні.
  2. Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги лікарні.
  3. ДЛЯ ДЕННОГО ВІДДІЛЕННЯ
  4. Друге – створено всеукраїнську асоціацію підприємців. Одеське відділення розташоване на вул. Семінарській.
  5. Методика навчання відділення стройовому прийому „рух стройовим кроком”.
  6. Наступ механізованого відділення на противника, що обороняється, з ходу.
  7. Організаційно-штатна структура механізованого відділення.
  8. Особливості відкриття відділення банку
  9. Перекрита щілина на екіпаж (відділення).

Наступ на противника який обороняється, механізоване відділення, взвод, рота, батальйон може здійснювати із положення безпосереднього зіткнення з противником або з ходу.

Бойовий порядок механізованого відділення, який наступає в пішому порядку, складається із цепу з інтервалом між солдатами 6–8 м (8–12 кроків) і бойової машини піхоти (бронетранспортера) показано на рис. 1.

Наступ з положення безпосереднього зіткнення з противником відділення, взвод, рота починає з вихідної позиції (із траншеї, окопів) після відповідного перегрупування показано на рис. 2.

 

 

Рис. 1. Бойовий порядок механізованого відділення, що перейшло в наступ з положення оборони

 

 

 

Вихідна позиція

Відділення для переходу

В наступ з положення

Оборони (безпосереднього

зіткнення з противником)

 

Рис. 2. Порядок переходу мвід в наступ з положення безпосереднього зіткнення з противником (з положення оборони)

За командою (сигналом) командира взводу, роти про початок руху в атаку командир відділення, (взводу) подає команду «Відділення, в атаку - ВПЕРЕД», за якою відділення швидко вистрибує із траншеї (окопів) бігом або прискореним кроком , слідом за танком або самостійно при підтримці вогнем бойової машини піхоти (БТР) атакує противника.

Враховуючи зміни, які відбуваються у змісті тактики дій сухопутних військ, протягом останнього десятиріччя, вимагають нового підходу до організації і ведення бойових дій механізованими і танковими підрозділами.

Доцільно бойовий порядок механізованого відділення будувати із урахуванням розподілу його на бойові групи показано на рис. 3. Це дозволить створити більш гнучкий та розосереджений бойовий порядок, підвищити ефективність вогневого ураження противника і живучість свого відділення, забезпечити взаємну підтримку і прикриття вогнем один одного на полі бою та у ході здійснення маневру показано на рис. 4.

 

Рис. 3. Варіанти розподілу механізованого відділення на БМП (БТР) на бойові групи

 

Рис. 4. Варіант дій бойових груп механізованого відділення по знищенню (захопленню) об’єкта

 

Порядок зміни військовослужбовцями механізованого відділення вогневих позицій та прикриття товаришів на полі бою в ході наступу показано на рис. 5Рис. 5. Порядок переміщення відділення в ході наступу.

 

Переміщення на полi бою здійснюється послідовно:

- спочатку стрілець (1), найбільш підготовлений та фізично витривалий солдат) під вогневим прикриттям кулеметника та старшого стрільця (старшого бойової групи), використовуючи різні прийоми і способи пересування на полі бою, двома-трьома „стрибками” повинен вийти на рубіж 50-100 метрів;довжина „стрибків”, в середньому, складає 20-40 кроків (після зайняття вказаного рубежу, стрілець обладнує перед собою бруствер і готується до ведення вогню);

- після переміщення першого стрільця, під вогневим прикриттям його та старшого групи переміщується кулеметник, а потім старший групи;

- пересування повинне бути безсистемним;

 


Дата добавления: 2015-08-05; просмотров: 101; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.008 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты