КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Хто має право вносити зміни у текст векселя?А) ТРАСАНТ (Стаття 13. Зміни до тексту векселя можуть вноситися за
1146. Види об’єктів права інтнлектуальної власності: А) літературні та художні твори; комп'ютерні програми; компіляції даних (бази даних); виконання; фонограми, відеограми, передачі (програми) організацій 1147. Не можна засвідчувати справжність підпису: 1148. Правила нотар. діловодства затверджуються: Утворений відповідно до Указу Президента України від 15 грудня 1999 р. № 1573 "Про зміни у структурі центральних органів виконавчої влади". Є правонаступником Головного архівного управління України. УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ Про положення про Державний комітет архівів України Затвердити Положення про Державний комітет архівів України (додається). Установити, що Державний комітет архівів України є правонаступником Головного архівного управління України. Визнати таким, що втратив чинність, Указ Президента України від 27 жовтня 1999 року №1400 "Про Положення про Головне архівне управління України". Кабінету Міністрів України привести свої рішення у відповідність із цим Указом.
1149. Нотаріат це: а) система органів і посадових осіб, на які покладено обов’язок посвідчувати права, а також факти, що мають юридичне значення, та вчиняти інші нотаріальні дії, передбачені Законом України „Про нотаріат” з метою надання їм юридичної вірогідності; (ст.1 ЗУ «Про нотаріат») Білет б) громадяни України, на яких покладено обов’язок посвідчувати права, а також факти, що мають юридичне значення; в) система органів і посадових осіб та громадян України, на які покладено обов’язок на засадах верховенства права забезпечувати захист гарантованих Конституцією України та законами прав і свобод людини, прав і законних інтересів юридичних осіб, посвідчувати права, а також факти, що мають юридичне значення, та вчиняти інші нотаріальні дії з метою надання їм юридичної вірогідності.
1150. Реєстрація приватної нотаріальної діяльності провадиться: а) Міністерством юстиції України за заявою особи, яка має свідоцтво про право на заняття нотаріальною діяльністю; б) управліннями юстиції Ради Міністрів Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій за заявою особи, яка має свідоцтво про право на заняття нотаріальною діяльністю; (ст. 24 ЗУ «Про нотаріат»)Білет в) міськими та районними управліннями юстиції за заявою особи, яка має свідоцтво про право на заняття нотаріальною діяльністю.
1151. Посвідчувальні написи вчиняються: а) при посвідченні угод, засвідченні вірності копій документів і виписок з них, справжності підпису на документах, вірності перекладу документів з однієї мови на іншу, а також при посвідченні часу пред’явлення документа за формами, затвердженими Міністерством юстиції України.(абз. 1 ст. 48 ЗУ «Про нотаріат»)Білет б) при посвідченні угод, засвідченні вірності копій документів і виписок з них, справжності підпису на документах, вірності перекладу документів з однієї мови на іншу, а також при посвідченні часу пред’явлення документа за формою затвердженою обласним управлінням юстиції. в) при посвідченні угод, засвідченні вірності копій документів і виписок з них, справжності підпису на документах, вірності перекладу документів з однієї мови на іншу, а також при посвідченні часу пред’явлення документа. 1152. Державні нотаріальні архіви утворюються: а) управліннями юстиції обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій; в) Міністерством юстиції України;(ст. 17 ЗУ «Про нотаріат»)Білет б) Міністерством юстиції України за погодженням з Головним архівним управлінням при Кабінеті Міністрів України.
|