КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Змістовий модуль 1МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ХЕРСОНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ КАФЕДРА ОБЛІКУ І АУДИТУ Реєстр. № _____ «____» ________________2011р.
МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ВИКОНАННЯ САМОСТІЙНОЇ ТА ІНДИВІДУАЛЬНОЇ РОБОТИ З ДИСЦИПЛІНИ „БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК” ДЛЯ СТУДЕНТІВ III КУРСУНАПРЯМУ ПІДГОТОВКИ 6.030502 «ЕКОНОМІЧНА КІБЕРНЕТИКА» ГАЛУЗІ ЗНАНЬ 0305 «ЕКОНОМІКА ТА ПІДПРИЄМНИЦТВО» ФАКУЛЬТЕТУ КІБЕРНЕТИКИ
ХЕРСОН 2011 Методичні рекомендації до виконання самостійної та індивідуальної роботи з дисципліни ”Бухгалтерський облік” для студентів III курсу напряму підготовки 6.030502 «Економічна кібернетика» за професійним спрямуванням 050102 «Економічна кібернетика» галузі знань 0305 «Економіка та підприємництво» заочної форми навчання. Укладач Л.І. Бойко – Херсон: ХНТУ, 2011 – с.92 Рецензент: Н.С.Миколайчук – доктор економічних наук, професор (ХНТУ)
ЗАТВЕРДЖЕНО на засіданні кафедри обліку і аудиту протокол № ___ від ____________2011р.
Відповідальний за випуск Професор, завідувач кафедри обліку і аудиту В.Є.Труш
ЗМІСТ
ВСТУП Згідно з положенням про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах, самостійна робота студента є одним із основних засобів оволодіння навчальним матеріалом та однією із форм організації навчального процесу. Самостійна робота студентів направлена на розвиток пізнавальної самостійної діяльності студентів по опануванню знаннями професійно-орієнтованих дисциплін, а також на розвиток їх ініціативи та відповідальності. В навчальному процесі активно використовуються різні види самостійної роботи. З даної дисципліни самостійна робота включає наступні види робіт: - опрацювання лекційного матеріалу, - підготовка до практичного заняття, - підготовка до тестування, - підготовка до контрольної роботи за модулем, - підготовка до іспиту. Самостійна робота студентів по вивченню дисципліни "Бухгалтерський облік" передбачає глибоке самостійне вивчення студентами тем курсу та їх окремих питань, добір і вивчення необхідних законодавчих актів, інструктивно-методичних матеріалів, положень чи стандартів. Головна мета дисципліни - формування системи знань з теорії та практики ведення бухгалтерського обліку на підприємствах. Основні завдання дисципліни: -вивчення методів раціональної організації та ведення бухгалтерського обліку на підприємствах на підставі використання прогресивних форм і національних стандартів; - набуття навичок опрацювання і використання облікової інформації в управлінні. В результаті вивчення дисципліни студенти повинні знати: - правила організації і методику ведення обліку на підприємстві; - особливості застосування Плану рахунків; - сутність і завдання первинної документації; - призначення облікової інформації; - особливості методики ведення фінансового обліку з урахуванням специфіки діяльності підприємства. Студенти повинні вміти:володіти методичними прийомами бухгалтерського обліку; заповнювати первинні документи, облікові реєстри, робити бухгалтерські розрахунки; складати бухгалтерські проводки, розуміючи економічну суть господарської операції, складати бухгалтерський баланс; володіти методикою ведення фінансового обліку; самостійно підраховувати витрати, доходи обсяг виробництва продукції, розмір податкових платежів; формувати дані про фінансові результати з метою задоволення інтересів користувачів; організовувати систему обліку з використанням комп'ютерних технологій.
ТЕМАТИЧНИЙ ПЛАН ДИСЦИПЛІНИ Змістовий модуль 1
|