КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Держава це -1 (1). Запитання: Нормативне регулювання первісного суспільства містило - 2 (2). Запитання: Способами виникнення права в первісному суспільстві були - 3 (3). Запитання: Відмінність права від соціальних норм первісного суспільства? Тема: "МОДУЛЬ 1-Теоретики держави і права" (3)
1 (4). Запитання: Головне призначення соціальних норм в первісному суспільстві - 2 (5). Запитання: Назвіть представників договірної теорії походження держави і права 3 (6). Запитання: Представниками класової теорії походження держави і права були - Тема: "МОДУЛЬ 1-Звичай" (3)
1 (7). Запитання: Які ознаки характеризують рід? 2 (8). Запитання: Правило поведінки, що історично склалося внаслідок багаторазового повторення і ввійшло в звичку це - 3 (9). Запитання: У якому суспільстві регулюють суспільні відносини \мононорми\? Тема: "МОДУЛЬ 1-Влада первісного суспільства" (3)
1 (10). Запитання: Правовий експеримент необхідний для: 2 (11). Запитання: Можливість впливати на поведінку людей за допомогою волі, авторитету чи насильства це: 3 (12). Запитання: Здатність впливати на поведінку людей за допомогою права це: Тема: "МОДУЛЬ 1-Предмет загальної теорії держави і права" (2)
1 (13). Запитання: Яке з визначень правильно відображає предмет загальної теорії держави і права? 2 (14). Запитання: З яких елементів складається предмет загальної теорії держави і права? Тема: "МОДУЛЬ 1-Відмінність загальної теорії держави і права від інших юридичних наук" (3)
1 (15). Запитання: Як співвідносяться предмет і метод загальної теорії держави і права? 2 (16). Запитання: Чим наука загальна теорія держави і права відрізняється від інших навчальних дисциплін? 3 (17). Запитання: В чому відмінність загальної теорії держави і права від інших галузевих юридичних наук? Тема: "МОДУЛЬ 1-Методологія загальної теорії держави і права" (3)
1 (18). Запитання: Які функції виконує наука загальна теорія держави і права? 2 (19). Запитання: Що означає визначення:\Система методів, способів і прийомів дослідження, знання про них\? 3 (20). Запитання: Поняття \система наукових методів загальної теорії держави і права\ це методологія, що - Тема: "МОДУЛЬ 1-Функції загальної теорії держави і права" (3)
1 (21). Запитання: Що вивчають галузеві юридичні науки? 2 (22). Запитання: Які функції виконує наука загальна теорія держави і права? 3 (23). Запитання: Які функції виконує наука загальна теорія держави і права? Тема: "МОДУЛЬ 2-Форма державного правління" (4)
1 (24). Запитання: Яка форма держави визначається як сукупність прийомів, методів і способів, за допомогою яких здійснюється державна влада? 2 (25). Запитання: На які види поділяються держави за формою державного правління? 3 (26). Запитання: На які види поділяються форма державного правління? 4 (27). Запитання: За якою основною ознакою монархії відрізняються від республік? Тема: "МОДУЛЬ 2-Монархія" (4)
1 (28). Запитання: Порядок утворення та організації вищих органів державної влади - це: 2 (29). Запитання: Чим може бути обмежена влада монарха? 3 (30). Запитання: може бути обмежена влада монарха? 4 (31). Запитання: Як називається форма правління, при якій глава держави отримує посаду в спадщину? Тема: "МОДУЛЬ 2-Функції загальної теорії держави і права" (1)
1 (32). Запитання: Що вивчають галузеві юридичні науки? Тема: "МОДУЛЬ 2-Відмінність загальної теорії держави і права від інших юридичних наук" (1)
1 (33). Запитання: З яких елементів складається предмет загальної теорії держави і права? Тема: "МОДУЛЬ 2-Методологія загальної теорії держави і права" (1)
1 (34). Запитання: Які функції виконує наука загальна теорія держави і права? Тема: "МОДУЛЬ 2-Влада первісного суспільства" (1)
1 (35). Запитання: Що таке методологія загальної теорії держави і права? Тема: "МОДУЛЬ 2-Звичай" (1)
1 (36). Запитання: Здатність впливати на поведінку людей за допомогою права це: Тема: "МОДУЛЬ 2-Теоретики держави і права" (1)
1 (37). Запитання: Головне призначення соціальних норм в первісному суспільстві - Тема: "МОДУЛЬ 2-Право в первісному суспільстві" (1)
1 (38). Запитання: Які соціальні норми регулювали відносини в первісному суспільстві? Тема: "МОДУЛЬ 2-Держава" (3)
1 (39). Запитання: Теологічну теорію сповідував - 2 (40). Запитання: Суверенна, універсальна організація політичної влади, що має свою територію, законодавство, апарат примуса і стягує податки - це: 3 (41). Запитання: Держава має - Тема: "МОДУЛЬ 2-Поняття -держава-" (3)
1 (42). Запитання: Держава має - 2 (43). Запитання: Держава це - 3 (44). Запитання: Держава характеризується - Тема: "МОДУЛЬ 2-Ознаки держави" (3)
1 (45). Запитання: Як називається властивість держави, що виражається у верховенстві державної влади усередині країни і її незалежності зовні? 2 (46). Запитання: Яка ознака держави є найголовнішою? 3 (47). Запитання: Якими ознаками характеризується держава? Тема: "МОДУЛЬ 2-Характерні риси держави" (3)
1 (48). Запитання: Суверенітет держави це - 2 (49). Запитання: Назвіть ознаку, що не відноситься до ознак держави 3 (50). Запитання: Назвіть ознаку, що не відноситься до ознак держави Тема: "МОДУЛЬ 2-Типологія держав" (4)
1 (51). Запитання: Властивість державної влади, що виражається у визнанні соціумом цієї влади та здатності пануючих переконати підвладних у справедливості своїх вимог? 2 (52). Запитання: Сукупність взаємозалежних ознак держави, що відповідають визначеній соціально-політичній структурі суспільства - це: 3 (53). Запитання: З позицій якого підходу до типології держав виділяють рабовласницькі, феодальні, капіталістичні (буржуазні) і соціалістичні держави? 4 (54). Запитання: Що виступає критерієм типології держави з позиції формаційного підходу? Тема: "МОДУЛЬ 2-Влада в державі" (4)
1 (55). Запитання: Яка ознака не відноситься до держави? 2 (56). Запитання: Чим характеризується організація політичної влади? 3 (57). Запитання: Верховенство державної влади це - 4 (58). Запитання: Чим відрізняється \політична влада\ та \державна влада\? Тема: "МОДУЛЬ 2-Поняття функцій держави" (3)
1 (59). Запитання: Який підхід до типології держави ґрунтується на духовно-моральних і соціально-культурних факторах розвитку суспільства? 2 (60). Запитання: Основні напрямки діяльності держави з вирішення задач, що стоять перед ними - це: 3 (61). Запитання: Яка ознака безпосередньо не відноситься до характеристики економічної функції держави? Тема: "МОДУЛЬ 2-Види функцій держави" (3)
1 (62). Запитання: Які фактори є вирішальними у визначенні спрямованості діяльності держави? 2 (63). Запитання: На які різновиди поділяються функції держави в залежності від видів державної влади? 3 (64). Запитання: За якою підставою функції держави поділяються на внутрішні і зовнішні? Тема: "МОДУЛЬ 2-Предмет загальної теорії держави і права" (1)
1 (65). Запитання: Яку теорію походження держави і права розробляли Арістотель, Р.Фільмер, Н.К.Михайлівський? Тема: "МОДУЛЬ 3-Недемократичний державно-правовий політичний режим" (1)
1 (66). Запитання: Який режим характеризується рівноправністю громадян, багатопартійністю, змінюваністю центральних і місцевих органів державної влади? Тема: "МОДУЛЬ 3-Демократичний державно-правовий політичний режим" (2)
1 (67). Запитання: Система методів та засобів здійснення політичної влади - 2 (68). Запитання: На які види поділяються держави за формою державно-правового політичного режиму? Тема: "МОДУЛЬ 3-Форма державно-правового політичного режиму" (1)
1 (69). Запитання: Тимчасове утворення самостійних держав для досягнення визначеної мети - Тема: "МОДУЛЬ 3-Конфедерація як державно-територіальний устрій" (1)
1 (70). Запитання: Чим федерація відрізняється від конфедерації? Тема: "МОДУЛЬ 3-Федерація як державно-територіальний устрій" (1)
1 (71). Запитання: Чим може бути обмежена влада монарха? Тема: "М4_Поняття права" (3)
1 (72). Запитання: Сукупність усіх діючих у даній державі юридичних норм - це 2 (73). Запитання:
|