КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Правильне твердження щодо післязабійної діагностики трихінельозу.Методом трихінелоскопії за допомогою компресорію та перетравлення м'язової тканини у штучномушлунковому соку. Огляд масетерів на розрізі. Мікроскопічне дослідження мазків-відбитків. Огляд печінки на наявність личинок трихінел. 18. Ветеринарно-санітарне оцінювання м’яса та продуктів забою кролів і нутрій у разі фасціольозу: внутрішні органи і тушку випускають без обмежень; печінку утилізують, тушку випускають без обмеження; внутрішні органи утилізують, тушку випускають без обмежень; уражені частини органів направляють на утилізацію, тушку проварюють. 19. Правильне твердження щодо ветеринарно-санітарного оцінювання туш і внутрішніх органів у разі піроплазмідозу за відсутності жовтяничності і дистрофічних змін у м’язах: утилізація; направляють на промислову переробку; випускають без обмеження; знищення.
Правильне твердження щодо ветеринарно-санітарного оцінювання Туш та внутрішніх органів у разі виявлення саркоцист у м'язах, але За відсутності в них патологічних змін. Без обмеження. Промислова переробка. Утилізація. Знищення. 21. Визначення, яке характеризує поняття «харчові токсикоінфекції», це: захворювання, що викликаються ентерально діючими екзотоксинами, які накопичуються в результаті розмноження мікроорганізмів; захворювання, що виникають внаслідок споживання продуктів харчування, які містять значну кількість живих клітин специфічного збудника та їх токсинів; захворювання, що викликаються збудниками гельмінтозних хвороб – трихінельоз, цистицеркоз, опісторхоз; захворювання, що викликаються грибами та продуктами їх життєдіяльності (мікотоксинами).
22. Збудники харчових токсикоінфекцій, це: СІ. Botulinum; Стафілококи; бактерії роду Salmonella; токсигенні гриби.
23. Збудники харчових токсикозів, це: представники роду Staphylococcus (S. aureus); Cl. perfringens, B. cereus, E. coli (ентеротоксигенні штами), Vibrio cholerae); представники родів Сіtrobacter, Кlebsiella, Jersinia, Рseudomonas, Саmpylobactег; бактерії роду Salmonella.
Правильне твердження, щодо ветеринарно-санітарного оцінювання м’ясних туш та продуктів забою у разі сальмонельозу: внутрішні органи з кишечником направляють на утилізацію, а тушу випускають після проварювання; продукти забою використовують для виготовлення варених та варено-копчених ковбас; туші та інші продукти забою у разі сальмонельозу знищують; туші та інші продукти забою у разі сальмонельозу випускають без обмеження.
|