КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Установіть відповідність між санітарним станом м’ясних туш у разіКонтамінації їх мікрофлорою та їх санітарним оцінюванням.
Правильне твердження щодо належності видів ковбасних виробів до категорії стійких: варено-копчені, варені ковбаси; ліверні, кров'яні, фаршировані; сирокопчені і напівкопчені ковбаси; сосиски, сардельки.
27. Техно-хімічні дослідження м’ясних консервів включають: дослідження вмісту вологи; визначення вмісту нітратів; визначення масової частки солі; визначення герметичності. 28. Правильне твердження щодо ветеринарно-санітарного оцінювання м’ясних консервів у разі виявлення мікробіологічного бомбажу: без обмеження; промислова переробка на нижчі сорти консервів за умови збереження нормальних органолептичних показників; утилізація (переробка на м'ясо-кісткове борошно); знищення (спалюванням).
29. Документи, які мають супроводжувати партію тварин, що відправляють на забій: Офіційна довідка, яка підписана ветеринарним спеціалістом підприємства. Ветеринарне свідоцтво (форма №1) (у межах району – ветеринарна довідка). Висновок офіційного лікаря ветеринарної медицини. Висновок, підписаний керівником підприємства.
Без корму в господарстві перед відправленням на забійне підприємство можна витримувати велику рогату худобу: 24 год; без обмежень; 12 год; 15 год.
31. Забійні підприємства мають прийняти доставлених тварин у термін: не пізніше, ніж через 1 годину після їх доставки; не пізніше 4 годин після доставки; не пізніше 2 годин після доставки; терміни не встановлені.
32. Термометрію тварин у день забою проводить: лікар або фельдшер ветеринарної медицини; велику рогату худобу – поголовно, решту тварин – вибірково; фельдшер ветеринарної медицини; вибірково; тільки лікар ветеринарної медицини, вибіркова термометрія; спеціалісти ветеринарної медицини бойні; усіх тварин поголовно.
33. Приймання тварин на м’ясопереробні підприємства здійснюється: за живою масою і якістю м’яса; за загальною масою після зважування, або з врахуванням опосередкованої маси без зважування; за вгодованістю і масою тварин або за масою і якістю м’яса; за масою після витримування на бойні і масою прибуття мінус 15%.
|