Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаДля того, щоб отримати навантаження, адекватне можливостям Вашого організму, необхідно правильно підібрати тип заняття, що відповідає Вашим бажанням, здібностям і можливостям.
Читайте также:
  1. Quot;Для того, чтобы пройти в Совет Божий, надо стать "депутатом" от Бога, а не устроителем теплых местечек для себя самого".
  2. Quot;Кому Аллах желает добра, тому Он дает Фикх (правильное понимание) религии".
  3. Белы песня звучит хорошо, значит, вы выбрали правильное решение. Робби Робертсон
  4. Будем правильно работать головой
  5. Вам еще нужно многое узнать об отношениях между флорой Геи и вашим эмоциональным равновесием.
  6. Вас облагают налогами даже после того, как вы перестаете работать
  7. ВНУТРЕННЯЯ ПРАВОТА ПРОТИВ ВНЕШНЕЙ ПРАВИЛЬНОСТИ
  8. Выбрать номер одиног правильного ответа
  9. Глава 18. О формулировании счастья как главной предпосылке его достижения, или Для того, чтобы куда-то прийти, надо знать, куда идти
  10. Глава 3. ДВА ДРАКОНА ЦВЕТА ЧЕРНОГО, СИНЕГО И ЖЕЛТОВАТОГО, КАК ПОЛЕ

Тел.(0342) 71-88-50 Моб. 095-820-44-60 Моб. 097-103-83-53

Розклад групових занять по фітнесу 06.04-11.04

Понеділок Monday Вівторок Tuesday Середа Wednesday Четвер Thursday П’ятниця Friday Субота Saturday Неділя Sunday
9:15 Interval training (Лєна) Mix fitness (Юрій) Super sculpt (Лєна) Mix Fitness (Оксана) Mix fitness (Лєна)
10:15 Super sculpt (Мар’яна) ABT &Stretching (Оксана) Pilates+ (Мар’яна) Press &Stretching (Оксана) Press& Stretching (Іра) Super sculpt (Мар’яна)
13:10 Interval training (Юрій) Pilates (Іра) Тай-бо (Юрій) Pilates (Іра) Interval training (Юрій) Mix Fitness (Маша) 11:15
15:00 ABT (Віталік) Super sculpt (Віталік) ABT (Віталік) Mix fitness (Ірина) Super sculpt (Віталік) Body workout (Роман) 12:15
16:00 Mix fitness (Маша) Zumba (Аня) Mix fitness (Лєна) През.зан. Mix fitness (Ельвіра) Pilates+ (Мар’яна) ABT (Наталя) 13:15
17:00 Press& Stretching (Мар’яна) ABT (Оксана) Step (Лєна) Super sculpt (Маша) Super sculpt (Мар’яна) Step (Лєна) 14:15
18:10 Super sculpt (Мар’яна) Fit ball (Маша) Interval training (Мар’яна) Interval training (Маша) Zumba (Аня)
19:10 Interval training (Наталя) Press & Stretching (Оксана) Body workout (Роман) Super sculpt (Наталя) Press& Stretching (Оксана)
20:10 ABT (Наталя) Mix fitness (Маша) Tabata (Роман) ABT (Наталя) ABT (Оксана)

УВАГА! Попередній запис на заняття з фітнесу є обов’язковим!!! Про відсутність на занятті – попереджайте, будь ласка, не пізніше, як за 3 год до заняття. В протилежному випадку - заняття буде списано. Групові заняття проводяться за умови присутності не менше двох осіб!!!Для того, щоб отримати навантаження, адекватне можливостям Вашого організму, необхідно правильно підібрати тип заняття, що відповідає Вашим бажанням, здібностям і можливостям.

Силові класи

Body workout(боді воркаут) – тренування тіла - мета даного заняття полягає в укріпленні всіх важливих груп м’язів. Під час тренування використовується, в основному, вага власного тіла та додаткове обладнання. При регулярному відвідуванні тренувань покращується постава, форма тіла, витривалість та м’язовий контроль. Заняття корисне для людей будь-якої фізичної підготовки. Тривалість заняття 55 хв.

Super sculpt (супер скалпт) – скульптура тіла – тренування усіх основних м'язових груп з використанням спеціального обладнання (гантелі, бодібари, степ-платформи та ін.). Заняття сприяє розвитку силової витривалості, допомагає привести тіло в тонус, створити м'язовий корсет, скорегувати фігуру і отримати потужний заряд енергії. Заняття підходить для людей середнього та високого рівня підготовки. Тривалість заняття - 55 хвилин.ABТ (АБТ) - (живіт, сідниці, стегна) - даний вид тренувань спрямований на укріплення, підтяжку і покращення форм живота, сідниць та стегон. Заняття базується на виконанні різноманітних вправ, в основному за допомогою ваги власного тіла. Курс занять є ефективний для людей середнього та високого рівня фізичної підготовки. Тривалість заняяття - 55 хв.

Power Fit (павер фіт) – силовий фітнес, основною метою якого є опрацювання проблемних зон тіла (бедра, сідниці, живіт, спина). Під час тренування використовується додаткове обладнання (степ-платформа, гантелі, бодібар та ін.), а також власна вага тіла. Тренування підходить для людей середнього та високого рівня підготовки. Тривалість заняття – 55хв.

Класи змішаного формату

Interval training (інтервал трейнінг) - інтервальне тренування - високо інтенсивний клас змішаного формату. Впродовж усього заняття відбувається періодична зміна інтервалів силового і кардіо навантаження. На занятті використовується додаткове обладнання (гантелі, бодібари та ін.). Розвиває швидкісно-силові якості та загальну витривалість. Рекомендується для підготовлених. Тривалість заняття - 55 хвилин.

Fitball (фітбол)- це клас в якому використовується м'яч. Заняття проходить в поєднанні аеробних та силових вправ. М'яч використовується для кардіовправ, розвитку сили, покращення форм тіла і для розвитку балансу. Займатися фітболом можуть усі бажаючі. Він корисний для людей, які мають фізіологічні проблеми зі спиною та, які страждають зайвою вагою. Тривалість заняття 55хвилин.

Mix fitness (мікс фітнес) –саме слово міксговорить про те, що формат заняття може бути різноманітним та непередбачуваним. Це клас, який проходить як в силовому так і в аеробному характері. Також на ньому може використовуватись практично будь-яке фітнес обладнання. Заняття підходить усім бажаючим, особливо тим, хто любить різноманіття, та рекомендовано для початкового та середнього рівня підготовки. Тривалість заняття - 55 хвилин.Press & stretching(прес енд стретчінг) -інтенсивне тренування для м’язів живота в поєднанні з розтяжкою. Силова частина заняття сприяє створенню та підтримці ідеальної талії. Друга частина - направлена на вдосконалення гнучкості тіла, покращення рухливості суглобів та еластичності м’язів. Клас рекомендований для людей всіх рівнів підготовки . Тривалість заняття - 55 хвилин.

Аеробні класи координаційної спрямованості

Step (степ) – високоінтенсивний аеробний клас з використанням степ-платформ. В процесі тренування відбувається вивчення основних базових і танцювальних кроків та з'єднання їх в доступні, прості комбінації. Покращує функціональні можливості серцево-судинної системи, сприяє зменшенню жирової маси. Рекомендується для підготовлених. Тривалість заняття - 55 хв.

Dance & sculpt (денс енд скалпт) – танці і скульптура - високоінтенсивний аеробний клас, який ділиться на дві частини. Перша займає 60% від загальної тривалості зайняття, включає в себе розучування і з'єднання в оригінальні комбінації базових кроків класичної аеробіки та танцювальних рухів. Друга – тренування певних м'язових груп з використанням ваги. Покращує функціональні можливості серцево-судинної системи, сприяє зменшенню жирової маси. Заняття підходить для людей середнього та високого рівня підготовленості. Тривалість заняття - 55 хвилин.

Zumba (зумба) - це розважальна, ефективна танцювальна фітнес програма із простими для виконання рухами в латиноамериканському стилі, допомагає мільйонам людей спалювати калорії і отримувати задоволення, набуваючи здоров'я! Програма підходить для всіх рівнів підготовки. Тривалість заняття - 45 хвилин.

Flexi fun (флексі фан) тренування з флексі-баром, за допомогою якого генерується особлива вібрація та навантаження, які провокують рефлекторні скорочення м`язів, чого досягти за інших умов не можливо.Дане тренування зміцнює серцево-судинну систему, підвищує витривалість. Сприяє зменшенню жирової маси і ліквідації м`язового та координіційного дизбалансу. Тренування рекомендоване для людей будь-якого фізичного рівня підготовленості.Тривалість заняття - 55 хв.

Тай-бо - це різновид аеробіки, який поєднює в собі методику східних єдиноборств та боєвих мистецтв. Інтенсивність - висока, координаційна складність - висока,для середнього та високого рівня фізичної підготовки Тривалість 55хв

Функціональні тренування

Cross Fit (кросс фіт)- це кругове функціональне тренування з використанням різних видів спортивного обладнання - популярна програма загальної фізичної підготовки. Людина отримує рівномірний і повноцінний фізичний розвиток всього тіла.. Рекомендовано для добре підготовлених людей. Тривалість такого заняття - 55хв.

Functional training (фанкшинал тренінг)– високоінтенсивне тренування, що вимагає великих енерговитрат. Головний принцип заняття – задіяти і активізувати щонайбільшу кількість м’язів одночасно. Моделюючи повсякденні рухи, навчити ваше тіло швидко реагувати на зміну положення тіла як в динаміці, так і в статиці, при цьому утримуючи хребет у правильному положенні. Тренування підходить для людей середнього та високого рівня підготовки. Тривалість заняття - 55хв.

Метаболічний ефект - функціональна фітнес програма нового покоління. Мета - жироспалювання, розвиток м'язів. Програма була створена лікарем і CSCS тренером з фітнесу. Тренування відновлює обмінні процеси (метаболізм) в організмі і допомагає максимально адаптувати тренування до життєвих ситуацій. Сертифікована програма, яка випробувана у багатьох країнах Європи. Заняття триває 30-40хв. Рекомендовано для людей середнього та високого рівня підготовки.

Tabata Protocol- це один з найефективніших способів інтервального тренування, котре складається з восьми циклів інтенсивних навантажень, що відмежовуються коротким відпочинком. Основний ефект виникає не в процесі тренування, а після виконання вправ (обмін речовин значно прискорюється і зберігається на високому рівні наступні декілька днів). Рекомендовано для людей із середнім та високим рівнем підготовки. Тривалість заняття – 45 хв.

Boot camp – кругове тренування функціонального формату у стилі міліnарі. На занятті використовують функціональне обладнання та метод парного тренінгу. Заняття високо інтенсивне та рекомендоване для клієнтів середнього та високого рівня підготовки.

Програма Mind body «Розумне тіло»

Pilates (пілатес) - особливий комплекс вправ. У основі цієї методики лежить принцип постійного контролю власного тіла. Заняття по системі Пілатес допоможуть поліпшити м'язовий баланс, осанку, гнучкість, а також розвинути координацію рухів. Сприяє створенню м'язового корсету, стабілізації хребта і психічної саморегуляції. При цьому система є абсолютно безпечною і підходить абсолютно усім, незалежно від статі, віку і фізичної форми. Тривалість заняття - 55 хвилин.

Pilates +(пілатес плюс) – це заняття по системі пілатес яке проходить з використанням різного спеціального обладнання (фіт-бол, міні бол). Чим складніша вправа, тим більше навантаження і, отже, вищий результат. Тривалість – 55 хвилин.

Yoga(йога) -фітнес заняття, яке базується на сучасних досягненнях практик фітнесу та древніх техніках йоги. Сприяє покращенню зовнішнього та внутрішнього стану тіла, зменшенню зайвої ваги, покращенню тонусу та «підтягнутості» м’язової системи, зміцненню серцево-судинної системи. Знімається нервове напруження, депресія, тривога.Підходить заняття для любого рівня підготовки. Тривалість 55хв.

Body Balance (Боді баланс)– одна з найефективніших тренувальних програм, спрямована на розвиток гнучкості сильних, еластичних та витривалих м’язів. В поєднанні з правильним диханням – зміцнює найдрібніші м'язи всього тіла. Та найважливіше – це контрольоване розміщення власного тіла в просторі під повільний музичних супровід, що покращить відчуття рівноваги та допоможе збалансувати психо-емоційний стан та фізичний стан. Заняття рекомендоване для людей з середнім рівнем фізичної підготовки. Тривалість заняття 55хв.

Танцювальні класи

Strip-plastic (стрип-пластика) - танцювальний клас, спрямований на розвиток неординарної пластики з характером еротики. Незвичайна техніка та різновид класичної і сучасної хореографії в поєднанні із розтяжкою (Stretching), надасть Вашому тілу більше грації, гнучкості, підкреслить Вашу індивідуальність і жіночність. Клас рекомендований для усіх бажаючих. Тривалість заняття - 55 хвилин.

Hip Hop -(підліткова група) - сучасна танцювальна програма,яка заполонила своєю популярністю весь світ. На даному занятті є можливість не тільки навчитися танцювати, але й покращати загальну фізичну підготовку, координацію рухів, знайти нових друзів та отримати позитивні емоції. Тривалість заняття 55 хвилин.


Дата добавления: 2015-09-13; просмотров: 9; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.015 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты