![]() КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
ЗОШ ________________Клас _____________ Дата _____________________
ВКАЗІВКИ ДО ОБРОБКИ РЕЗУЛЬТАТІВ ДОСЛІДЖЕННЯ Після заповнення “Опитувального листа ПФС” проводиться перекодування оцінок відповідей в 7‑мибальну систему. При цьому крайня права цифра “3”відповідає 1 балу, крайня ліва цифра —“3”—7 балам, “0”оцінюється в 4 бали. Перекодовані результати вивчення ПФС учня заносяться у відповідний “Бланк опитувальника ПФС” за формою, що наведений у таблиці 1.1.1.1. По кожній групі ПФС визначається середня оцінка і записується в нижній ряд таблиці 1.1.1.1 У графу “А” заноситься середня оцінка емоційного фону Зведені середні результати вивчення психофізіологічних станів всієї групи учнів заносяться до таблиці 1.1.1.2. На основі цих результатів визначаються зведені середні арифметичні показники по кожній групі станів Потім проводяться розрахунки таких статистичних показників психофізіологічного стану учнів визначеного класу, як дисперсія (D) і середнє квадратичне відхилення (б) за формулами 1.1.1.1 та 1.1.1.2.
де:
N – кількість оптантів (обсяг виборки); і = 1 . . . N; n – окремі групи ПФС (А, В, С).
Отримані результати статистичної обробки ПФС групи учнів заносяться до таблиці 1.1.1.3. Ці результати можуть бути використані як нормативні в наближеному варіанті для визначення психофізіологічного стану учня конкретного класу та при організації трудового навчання з учнями визначеного класу.
Таблиця 1.1.1.1.
|