Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаЗагальна оцінка фінансового стану підприємства
Читайте также:
  1. IX-тарау. Радиоактивті ластанудың көздері
  2. Абсолютнимкінцевим показником ефективності підприємницької діяльності підприємства є прибуток.
  3. Адамның шаруашылық әрекеті нәтижесінде жер беті және жер асты сулардың ластануы.
  4. Алгоритм розрахунку показників фінансового стану підприємств
  5. Аналіз ділової активності підприємства
  6. АНАЛІЗ І ОЦІНКА ФІНАНСОВОГО СТАНУ ПІДПРИЄМСТВА
  7. Аналіз ліквідності та платоспроможності підприємства
  8. Аналіз напруженого стану при одновісьовому розтязі. Максимальні дотичні напруження.
  9. Аналіз небезпеки підприємства
  10. Аналіз обсягів виробництва і реалізації Початковим етапом аналізу є оцінка обсягів і структури виробництва продукції.

Аналіз динаміки валюти балансу (загальної вартості майна) підприємства здійснюють порівнянням даних про вартість майна підприємства, яким воно володіє, на початок і кінець звітного періоду.

Загальну оцінку динаміки фінансового стану підприємства проводять за таки­ми показниками:

Коефіцієнт зміни валюти балансу (kб) розраховують за формулою

(1)

де і - середня величина валюти балансу відповідно за звітний і попередній періоди.

Середня величина валюти балансу за звітний і попередній періоди роз­раховується як середня арифметична значень валюти балансу на початок і кінець відповідного періоду.

Коефіцієнт зміни обсягу доходу (виручки) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) (кд) розраховується за формулою

(2)

де і - дохід (виручка) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) відповідно за звітний і попередній періоди.

Випереджання темпів приросту обсягу доходу (виручки) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) порівняно з темпами приросту валюти балансу (кд > кб) свідчить про покращання використання майна підприємства в динаміці, про ефективніше використання фінансових ресурсів у звітному періоді порівняно з попереднім, а відставання - про погіршення використання майна, про менш ефективне використання фінансових ресурсів.

На завершальному етапі загальної оцінки фінансового стану підприємства треба систематизувати позитивні і негативні тенденції, виявлені під час аналізу, зробити відповідні висновки

У контрольній роботі дослідження динаміки, складу і структури майна підприємства мають бути проведені у розрізі основних розділів і статей активу балансу, а також зроблені відповідні висновки. Дані пасиву балансу дають змогу визначити, за рахунок яких джерел сформовано майно підприємства, які зміни відбулись у їх структурі.

Для аналізу динаміки і структури майна підприємства та джерел його формування потрібно заповнити аналітичну таблицю (додаток Е) та зробити відповідні висновки.


Дата добавления: 2015-02-10; просмотров: 10; Нарушение авторских прав

lektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2022 год. (0.007 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты