КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
ТЕСТОВІ ЗАВДАННЯ. 1. Які з перерахованих не належать до розпорядчих документів:1. Які з перерахованих не належать до розпорядчих документів: а) постанова; б) інструкція; в) доручення; г) наказ; ґ) розпорядження; д) ухвала?
2. З’ясуйте, зміст якого поняття розкриває подане нижче визначення: «Правовий акт, що приймається законодавчими і виконавчими органами державної влади з метою розв’язання найбільш важливих і принципових завдань». Це: а) постанова; б) вказівка; в) наказ; г) розпорядження; ґ) ухвала.
3. Постанови приймаються: а) місцевими радами; б) держадміністраціями, виконавчими комітетами; в) Президією Верховної Ради України, Кабінетом Міністрів України; г) керівниками підприємств, організацій, установ на правах єдиноначальності і в межах своєї компетенції.
4. Правовий акт управління державного колегіального органу, що видається в межах компетенції, наданої посадовій особі, називається: а) постановою; б) наказом; в) розпорядженням; г) вказівкою.
5. На які види поділяються всі накази за призначенням: а) службові; б) щодо особового складу; в) інструктивного характеру; г) з основної діяльності?
6. Що зазначають в останньому пункті розпорядчої частини наказу: а) прізвище виконавця та номер його телефону; б) службових осіб, на яких покладено контроль за його виконанням; в) відмітку про надходження документа; г) позначку про наявність додатків?
7. Наказами з основної діяльності оформляють: а) рішення керівника, пов’язані з організацією роботи підприємства в цілому чи його структурних підрозділів; б) призначення, переміщення, звільнення працівників; в) заохочення, нагороди та стягнення; г) затвердження положень про структурні підрозділи.
8. На які групи поділяються розпорядження: а) службові; б) нормативні; в) загальні; г) індивідуальні; ґ) часткові?
9. Ухвала – це: а) документ, що видається керівником підприємства, установи на правах єдиноначальності та в межах своєї компетенції; б) зобов’язання на виконання певного замовлення; в) документ, що містить опис та підтвердження тих чи інших фактів і подій; г) правовий акт, що приймається місцевими радами, держадміністраціями, виконавчими комітетами для розв’язання найбільш важливих питань, що належать до їх компетенції.
10. Вказівки видають з метою: а) розв’язання найбільш важливих і принципових завдань та встановлення стабільних норм і правил поведінки; б) обміну інформацією між установами, підприємствами; в) проведення різних заходів; г) доведення до виконавців нормативних матеріалів, оформлення відряджень і рішень поточних організаційних питань. ТЕМА 4. ДОВІДКОВО-ІНФОРМАЦІЙНІ ДОКУМЕНТИ
|