Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаДОВІДКА№ 97
 

Григорчук Ольга Федорівна працює завідувачем відділу комплектації фондів. Її посадовий оклад складає 750 (сімсот п’ятдесят) грн. на місяць.

Видано для подання до дит’ясел № 6.

 

Директор ЦГО НАН України (підпис) В.А. Рижко

Голов. бухгалтер (підпис) А.О. Василенко

(печатка)

Оголошення– це документ, у якому міститься необхідна інформація організаційного чи рекламного характеру (повідомлення про час і зміст нарад, необхідність виконати якусь роботу, потребу в заміщенні вакантної посади чи набір робочої сили тощо).

За змістом оголошення поділяються на два види:

1. Організаційні– оголошення про подію чи захід.

2. Рекламні– оголошення про навчання, роботу, послуги, пропозиції.

Організаційні оголошення адресуються як конкретній групі осіб, так і широким верствам населення. Зміст рекламних оголошень розраховано на широкий загал.

За формою оголошення бувають: писані, мальовані, комбіновані, відтворені механічним способом та ін.

Сучасний рівень поліграфічного виробництва, копіювальної та розмножувальної техніки дає необмежену можливість пошуків найрізноманітніших шрифтових і кольорових варіантів цього документа.

За походженням розрізняють оголошення:

1. Службові– підприємств, навчальних закладів, державних установ, організацій, фірм тощо.

2. Особисті– приватної особи чи групи осіб.

Реквізити:

· назва виду документа (ОГОЛОШЕННЯ);

· текст;

· назва структурного підрозділу чи колегіального органу, або посада та прізвище особи, яка дає оголошення (за потреби).

Текст організаційного оголошення містить такі відомості:

– дату;

– час;

– адресу місця проведення;

– організатора (відповідального);

– порядок денний (зміст) заходу;

– коло запрошених осіб;

– умови входу (вільний чи платний);

– способи проїзду (для зовнішніх).

Текст будь-яких оголошень повинен бути лаконічним, конкретним і містити вичерпну інформацію про дату, час, місце та зміст події чи заходу. Дату бажано виділяти іншим шрифтом (чи кольором). Рекламні оголошення повинні висвітлювати перелік послуг, товарів, їхню ціну тощо.

Оголошення про запрошення на роботу, навчання, пропозиції щодо подорожей і відпочинку включають умови, переваги, пільги, оплату та інші дані.У приватних оголошеннях часто замість назви документа розміщують ключове слово чи словосполучення, які з погляду інформаційного пошуку несуть смислове навантаження і привертають увагу, наприклад: ,,Продам”, ,,Обміняю”, ,,Робота за кордоном” тощо. Текст таких оголошень лаконічний. За стилем викладу змісту вони наближаються до реклами.

Зразок:


Дата добавления: 2015-04-04; просмотров: 15; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.007 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты