КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Завдання 6.1 Тести1.Бюджет – це: а) техніко-економічне обґрунтування діяльності підприємства, програма його діяльності; б) фінансовий план, що дозволяє зіставити усі понесені витрати й отримані результати; в) результат передбачення майбутнього стану внутрішнього та зовнішнього середовища підприємства; г) вірна відповідь відсутня.
2. Складання бюджету має наступні цілі: а) розробка концепції ведення бізнесу; б) оптимізація витрат і прибутку підприємства; в) мотивація керівників на місцях та досягнення цілей організації; г) всі відповіді вірні
3. Що є основним об’єктом бюджетування? а) інвестиційний проект; б) бізнес; в) підприємство (фірма); г) правильна відповідь а),б).
4. Прирісний бюджет характеризується тим, що: а) передбачає фінансування тем, не включених в основний бюджет; б) формується шляхом індексації попереднього бюджету без перегляду його основ; в) використовується для планування і управління грошовим потоком; г) класифікує головні напрямки витрат коштів і пов’язує їх із завданнями підрозділів. 5.Які виділяють групи бюджетів: а) основні та операційні; б) допоміжні та додаткові; в) основні і цільові; г) вірна відповідь а і б.
6. Модифікований бюджет використовується у таких випадках: а) при проектування продажів на високому рівні; б) коли є ризик скорочення рівня діяльності; в) при плануванні і управлінні грошовим потоком; г) вірна відповідь відсутня.
7. Що таке бюджетний регламент? а) процес складання, коректування, контролю і оцінки виконання фінансових планів; б) затвердження бюджетів керівництвом підприємства; в) проектування витрат на виконання окремих функцій і робіт; г) встановлений порядок складання, представлення, узгодження, консолідації, проведення план.-факт. аналізу і оцінки виконання бюджетів різних видів і рівнів.
8.Який бюджет належить до операційного виду: а) бюджет доходів і витрат; б) бюджет продажів; в) бюджет податків; г) всі відповіді вірні.
9. Рамковий бюджет – це… а) план, що класифікує головні напрямки витрат коштів і пов’язує їх із заповненнями підрозділів; б) план, у якому витрати передбач. на більшому і меншому рівні базових даних; в) план, що інтегрує елементи стратег. планування і бюджетного контролю; г) план, що використав. для розрахунку витрат на виготовл. продукції чи послуги. 10. Процес складання, контролю і цінки виконання фінансових планів і кошторисів – це… а) бюджетування; б) бюджет; в) бюджетна структура; г) бюджетний процес.
11. Бюджет капіталовкладень – це… а) описує ключові довгострокові плани і основні засоби, що мають бути придатні; б) передбачає фінансування тем статей не включених в основний бюджет; в) інтегрує елементи стратегічного планування і бюджетного контролю; г) формується шляхом індексації попереднього бюджету.
12. Бюджет, який використовується для розрахунків витрат на виготовлену продукцію чи послуги, відображає виробничі і операційні аспекти діяльності – це.. а) фінансовий; б) цільовий; в) операційний; г) стратегічний.
13. Вкажіть складові елементи бюджетного регламенту: а) бюджетний цикл, бюджетний регламент; б) терміни і порядок розробки, і затвердження бюджетів певних рівнів; в) відповіді а і б; г) вірна відповідь відсутня.
14. Цілі складання бюджету передбачають: а) розробка концепції ведення бізнесу; б) оптимізацію витрат і прибутку підприємства; в) координацію, комунікацію; г)мотивацію керівників на місцях; д) всі відповіді вірні. 15. Цільовий бюджет – це… а) план, що класифікує головні напрямки витрат коштів, пов'язує їх із завданнями підрозділів; б) інтегрує елементи стратегічного планування і бюджетного контролю; в) формується шляхом індексації попереднього бюджету без перегляду його основ; г) фінансування статей не включених в осн. бюджет.
16. Які бюджети входять до групи “основних бюджетів”: а) бюджет податків, бюджет управл. витрат, бюджет продажу; б) бюджет доходів і витрат, бюджети розподілу прибутку; в) бюджети окремих підрозділів, програм та проектів, бюджет податків; г) бюджет руху коштів, розрахунковий баланс, бюджет доходів і витрат.
17. Яке бюджетування полягає у тому, що у випадку підвищеної невизначеності і господарської нестабільності можна було б вчасно приймати рішення про реструктуризацію бізнесу виходячи з максим. обґрунтування фінансових розрахунків і прогнозів: а) ”знизу-вгору” б) “зверху-вниз” в) на нульовій основі; г) на основі фінансової стратегії.
18. До якої групи належить бюджету продажу? а) операційні бюджети; б) рамкові бюджети; в) прирісні бюджети; г) додаткові бюджети.
19. Бюджет, що описує ключові довгострокові плани і основні засоби, що мають бути придатні, період бюджетування встановлюється від 3-х до 10 років це: а) операційний бюджет; б) бюджет коштів; в) бюджет капіталовкладень; г) прирісний бюджет.
20. Бюджети розподілу прибутків, бюджети окремих підрозділів належать до: а) основних; б) операційних; в) допоміжних; г) додаткових.
|