Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаЗАГАЛЬНІ ВИСНОВКИ
Читайте также:
  1. Вимоги до виробів, загальні принципи і порядок конструювання.
  2. Висновки
  3. ВИСНОВКИ
  4. Висновки
  5. Висновки
  6. Висновки
  7. Висновки і пропозиції
  8. Висновки. 1 страница
  9. Висновки. 10 страница
  10. Висновки. 11 страница

У першому розділі курсового проекту проаналізовано вихідні дані для створення інтерактивного дитячого видання, наведено його основні характеристики.

За допомогою методу експертних оцінок встановлено, що найважливішими параметрами видання є мультимедійна інформація, ергономічність видання та зручність навігації.

У другому розділі визначено концепцію створення видання, розроблено зручну систему навігації, наведено макети основних сторінок видання, що відображають розміри та взаємне розташування елементів.

Відповідно до попередньої розробки навігації та керування виданням створено структурну схему видання. Вона описує взаємодію основних елементів, а також різних типів інформації у виданні.

Третій розділ присвячено визначенню варіанту комплексного технологічного процесу. За допомогою функціональної системи «чорна скринька» здійснено вибір технології опрацювання ілюстративних оригіналів, в основі якої лежить обробка оригінальних зображень, намальованих від руки на основі попередньо визначеного макету, за допомогою інструментів векторної графіки.

За циклограмою технологічних процесів обрано найменш трудомісткий процес обробки ілюстрацій, що полягає у скануванні оригіналів у режимі Bitmap та автоматичній обробці у редакторі векторної графіки.

Розраховано коефіцієнти автоматизації, комп’ютеризації та технологічності системи.

Для виконання комплексного технологічного процесу було обрано робочі станції обробки текстової інформації, обробки графічної інформації та станції верстання. Вибір обґрунтовано сучасними системотехнічними вимогами, що висуваються до обладнання та програмного забезпечення.

Наведено детальні технічні характеристики обладнання.

За допомогою пелюсткової діаграми здійснено порівняння трьох планшетних сканерів та визначено найоптимальніший за допомогою методу візуальної оцінки площі.

Розроблено комплексну технологічну схему створення видання. Вона складається з паралельних операцій обробки текстової, ілюстративної, анімаційної та аудіо інформації. Процес виготовлення видання розроблено з урахуванням рівня автоматизації та технологічності системи. Технологічний процес забезпечує якісне відтворення видання.

У четвертому розділі курсового проекту розроблено алгоритм детального процесу опрацювання ілюстрацій. На основі алгоритму складено маршрутно-технологічну карту, яка описує методи виконання операцій, засоби контролю, якісні та кількісні межі параметрів, а також технологічні розрахунки.Дата добавления: 2015-01-19; просмотров: 9; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2022 год. (0.008 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты