Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаВимоги до стану машин, підлягаючих постановці на зберігання
Читайте также:
  1. IV. ВИМОГИ ДО ЗБЕРІГАННЯ ВАКЦИН, АНАТОКСИНІВ ТА АЛЕРГЕНУ ТУБЕРКУЛЬОЗНОГО
  2. IV. Вимоги стосовно вивчення даної теми
  3. IV. ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ДО КОНКУРСНИХ РОБІТ
  4. V. ВИМОГИ ДО ТРАНСПОРТУВАННЯ ВАКЦИН, АНАТОКСИНІВ ТА АЛЕРГЕНУ ТУБЕРКУЛЬОЗНОГО
  5. V. Вимоги техніки безпеки в аварійних ситуаціях
  6. Аналіз і оцінка фінансового стану підприємства-контрагента
  7. Аналіз існуючого стану галузей житлово-комунального господарства області
  8. Аналіз стану маркетингового середовища готелю
  9. Аналіз фінансового стану ТОВ «Шкіряний завод «Платан ЛТД».
  10. В) підготовці документів для передачі їх на зберігання до державного нотаріального архіву.!!!!!!!

Машини, підлягаючі зберіганню, повинні бути придатні до бойового застосування (використання), полагоджені, укомплектовані належним обладнанням і ЗІП, мати незнижений ресурс, не менше установленого наказом Міністра оборони України, заправлені пальним і мастильними матеріалами, спеціальними рідинами, очищені від грязі, пилу, продуктів корозії і пофарбовані в установлений колір.

Агрегати, вузли, механізми машин, які належить пломбувати на заводах промисловості, бронетанкових ремонтних заводах, а також при утриманні на зберіганні, повинні бути опломбовані.

На випадок порушення заводського пломбування, після проведеного розслідування, пломби відновлюються пломбіром частини, робиться відмітка в формулярі машини (розділ «Особливі відмітки»), засвідчена заступником командира з озброєння (головним інженером).

Озброєння повинно бути вивірено і пристрілено, на кожній машині повинні бути контрольно-вивірочні мішені. Вихідні параметри системи керування вогнем (СКВ) і комплексу керування озброєнням (К.К.О) повинні бути перевірені при допомозі контрольно-вимірювальної апаратури, відрегульовані і відповідати технічним вимогам.

Порядок утримання танкових кулеметів та бойового комплекту машин довгочасного і короткочасного зберігання визначається особливими вказівками.

Засоби зв'язку повинні мати технічні характеристики, які відповідають установленим нормам, і утримуватися у машинах на своїх штатних місцях. Радіостанції повинні бути настроєні на задану частоту.

Шоломофони у машинах короткочасного та довгочасного зберігання повинні знаходитися на своїх штатних місцях.

Не розташовані в машинах танкові шоломофони зберігаються на складі бронетанкового майна.

Прилади колективного захисту (системи ПАЗ, ППО) повинні мати параметри, які відповідають вимогам технічних описів і інструкцій з експлуатації.

Під час зберігання машини клапани системи ПАЗ повинні бути закриті, патрони ППО установлені на своє місце.

Балони ППО і вогнегасники повинні бути повністю заряджені, пройти переогляд та мати запас строку до чергового переогляду не менше одного року. Переогляд проводиться один раз у 5 років.

Навігаційна апаратура повинна утримуватися на зберіганні з перевіреною широтною балансировкою гіроскопів.Системи змащування і живлення паливом силових установок, агрегатів трансмісії та ходової частини на БТОТ короткочасного зберігання повинні утримуватися повністю заправленими.

Система охолодження на машинах короткочасного зберігання утримується заправленою:

літом (при установленій температурі навколишнього повітря + 5°С і більше)—водою з трикомпонентною присадкою.

зимою—низькозамерзаючою охолоджувальною рідиною (марка «40» або «65»).

На зразках БТОТ довгочасного зберігання системи живлення і охолодження повністю заправлені. Пробки (кришки) пломбуються і на них закріплюють бірки з вказівками найменування палива (охолоджувальної рідини), дати вироблення, заправлення та строки освіження. Якщо системи живлення і охолодження не заправляються паливом і низькозамерзаючою охолоджувальною рідиною, то вони промиваються і консервуються відповідно до вимог цього Керівництва по зберіганню БТОТ.

Для машин довгочасного зберігання з законсервованими системами охолодження повинні бути створені запаси низькозамерзаючої рідини, тари і пристроїв для швидкого заправлення цієї рідини в систему охолодження.

Перелік видів палива, масел, мастил і спеціальних рідин, застосованих на машинах кожної марки при постановці на короткочасне і довгочасне зберігання, визначається діючими наказами, директивами і експлуатаційною документацією.На машинах короткочасного зберігання застосовуються всесезонні або сезонні сорта паливно-мастильних матеріалів (ПММ) і спеціальних рідин (в літньому періоді експлуатації—літні, в зимовому—зимові або всесезонні).

На машинах довгочасного зберігання застосовуються тільки всесезонні або зимові сорта основних марок ПММ свіжого вироблення, з моменту виготовлення яких пройшло не більше 1 року, при цьому контрольні аналізи повинні бути виконані не пізніше 6 місяців до заправки їх в машини.

Застосування дублюючих (резервних) марок ПММ на машинах довгочасного зберігання не допускається.

Показники якості всіх марок ПММ і спеціальних рідин, які застосовуються на машинах короткочасного і довгочасного зберігання, повинні відповідати вимогам стандартів і технічних умов. Вони зазначаються в паспортах (дублікатах паспортів), які видають служби постачання пальним на кожний вид ПММ. Паспорта або їх дублікати зберігаються в службі ПММ військової частини, а їх копії—в кожному журналі машини, які утримуються на довгочасному зберіганні протягом усього строку знаходження ПММ на машині.

Контроль якості ПММ, заправлених у машини, а також їх заміна здійснюється за порядком і строками, встановленими інструкціями з контролю якості палива.

Заміна палива, масел, мастил і спеціальних рідин проводиться в залежності від закінчення строків їх зберігання або вироблення ними установлених строків. Якщо при обслуговуванні, перевірках (оглядах) машин у паливі, маслах і спеціальних рідинах будуть виявлені механічні домішки, вода і таке інше (розрідження, розшарування), то вони негайно замінюються, з обов'язковою промивкою систем, агрегатів вузлів.

Стартерні акумуляторні батареї (АБ) зразків БТОТ короткочасного зберігання утримуються приведеними у робочий стан і встановлені на машинах або по рішенню командуючих видів Збройних Сил, військами воєнних округів у спеціальних приміщеннях, забезпечуючих їх збереження і обслуговування.

Стартерні АБ зразків БТОТ довгочасного зберігання утримуються у сухому вигляді і зберігаються з запасом електроліти у спеціально обладнаних приміщеннях, забезпечуючих їх приведення у робочий стан в установлені строки.

АБ з машин, поставлених на довгочасне зберігання після їх використання, утримуються приведеними у робочий стан до їх списання (заміни установленим порядком).

На зразках БТОТ довгочасного зберігання запасні частини, інструмент і приладдя установлені на штатні місця, ящики (сумки) з ЗІП опломбовані.

По рішенню Командуючих видів Збройних Сил, в залежності від умов зберігання і часу приведення в бойову готовність частин, ЗІП із зразків БТОТ можна зберігати на складі військової частини. При цьому ЗІП повинен бути підготовлений до швидкої видачі (вивозу), розкладений в штатних ящиках за зразками і повинен мати чітке маркірування належності до зразку—стелажі, ящики, групи ящиків пронумеровані за номерами зразків.


Дата добавления: 2015-08-05; просмотров: 17; Нарушение авторских прав

lektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2020 год. (0.008 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты