КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Введення нових ЛО.а) пояснення вчителя - Look at the blackboard. -What is this? (numbers) - You can count in Ukrainian and now I count in English. Listen to me. - Repeat after me. б) фонетичне опрацювання [v] one [ ] three [v] five, seven [u:] two [f] four [ks] six [ei] eight в) game «Count” - Let’s count things which you have on the blackboard (apples, balls, books, …) г) робота з карткою. - And now let’s play in pairs. Write and say. (WB ex 1 p.7) 4. Активізація мовленнєвих навичок. а) бесіда - Today you’ll learn to ask how old are you. - Listen and repeat. HOW OLD ARE YOU? I AM …. б) робота в парах (див. підручник с. 15) в) робота в групах. - Match the children with their cakes. And say how old are you? ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ. 1. Підсумок уроку. - At home you ask your friends how old are they? And point your favourite numbers. - What numbers did you remember? - Say in English: « Це – Олена. Їй – 5 років.» - Good – bye!
УРОК 7 Дата: ___________ Тема: Моя родина. Цифра 9,10 Мета: ознайомити з новими ЛО теми «Моя родина»; ввести цифри 9, 10; вчити учнів вживати активну лексику у своєму мовленні; збагачувати словниковий запас учнів. Розвивати мовну здогадку, інщомовну вимову, навички каліграфічного письма. Виховувати бажання дорожити своєю сім’єю. Обладнання: флеш – картки, тематичний малюнок «Сімя», м’яч, цифри. ХІД УРОКУ І.ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ. 1.Привітання (див. урок 6) 2. Повідомлення теми та мети уроку. - At our lesson today we’ll learn new words about theme “My family” and get to know two numbers 9, 10. 3. Уведення в іншомовну атмосферу. а) фонетична зарядка - До нас завітала родина Смузерів. Ця родина надзвичайно привітна й весела. Коли до них приходять гості, Смузери вітаються з ними ось так: [ ]. Це їхній улюблений звук. Він схожий на український [з], але вимовляти його треба, виснувши кінчик язика між зубами. На письмі він передається буквосполученням. Хочеш потоваришувати зі Смузерами? Послухайте скоромовку про них. А тепер повторіть, не поспішайте, будьте уважними! І не забувайте показувати кінчик язичка, вимовляючи [ ]. The Smoothers brothers’ fathers’ mothers’ brothers are the Smoothers brothers’ mother’s father’s other brothers. б) мовна розминка - First of all tell me please how are you! (I’m fine/ OK/ bad/ so-so). - And now are you ready for the lesson? - Let’s begin to work. ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ. 1. Повторення раніше вивченого. а) робота з карткою - Подивись, послухай і скажи. (на дошці малюнки, зачитую фразу, а учні називають номер малюнка, який відповідає фразі) б) гра «М’яч» - I’ll throw a ball and name the number and you must say the next one. в) робота в групах - Let’s unit into four groups. Count, circle and say. (О.М.Павліченко с.8) 2.Фізхвилинка.
|