КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Фонетична розминка.- Послухайте казку і здогадайтеся про кого йде мова: «Є в нас один помічник, маленький, але дуже-дуже потрібний. Живе він у затишному і теплому будиночку. У цьому будиночку є підлога, стеля, стіни і навіть міцний парканчик, і відразу видно весь будиночок, і того, хто в ньому живе.» - Хто це? Ви вже здогадалися? (язичок) - А тепер ми потренеруємо наші язички. - Повторіть після мене. [h] [g] [ ] [ai] - Діти, повторіть ще раз. ІІ. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ ТА МЕТИ УРОКУ. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ. - Сьогодні на уроці ви дізнаєтесь багато нового, навчитеся вітатися та прощатися англійською мовою. ІІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ. 1. Опрацювання нового матеріалу. а) знайомство зі слово «Hello» - Давайте пригадаємо з вами, як герої мультфільмів полюбляють ходити один до одного в гості. (фрагмент мультфільму «Вінні – Пух») - Коли вони зустрічаються, вони говорять: HELLO! - Наприклад: Hello, Tom! Hello, Jerry! - У слові hello звук [e] вимовляємо стисло. б) гра «Ланцюжок» (вітаються один з одним) в) фізхвилинка One, two, three hop! One, two, three hop! Sit down. Stand up. Come to me. Go to your seat! г) гра «М’яч» - I’ll throw the ball and you must greeting each other and say name. - For example: Hello! I am Tania! 2. Знайомство зі словом «Goodbye» а) бесіда - Коли герої мультфільмів прощаються, вони говорять слово: GOOD-BYE! (робота аналогічна до слова Hello) б) робота з підручником ст. 5. в) гра - Кожен вигадує собі ім’я, не називаючи його вголос. - Спочатку привітається до вас зайчик: Hello! I am Bunny! - А зараз привітаєтесь ви, називаючи своє вигадане ім’я. ІV. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ. 1. Підсумок уроку. - At home you say to your parents your name in English and greet them. - Stand, up! - The lesson is over. Good – bye! УРОК 2 Дата: ___________ Тема: Привітання. Приємно познайомитись. Мета: продовжувати практикувати вітання англійською мовою; опрацювати та вчити вживати в своєму мовленні мовний засіб Nice to meet you; удосконалювати навички виконувати прості інструкції. Розвивати фонематичний слух, швидку реакцію, увагу та пам'ять. Виховувати ввічливість у взаємовідносинах між учнями. Обладнання: м’яч, картки з малюнками настрою, записи. ХІД УРОКУ І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ. 1. Уведення в іншомовну атмосферу. (вітаюсь англійською мовою та спонукаю учнів відповісти теж англійською мовою) - Hello! - Good morning! (введення нової форми привітання) 2. Повторення раніше вивченого. а) гра «You – me, me – you» - Я називаю слова англійською мовою, а ви відповідаєте українською мовою – переклад. Наприклад: hello – привіт. б) гра «Ball” - Я кидаю м’ячик, а ви повинні назвати англійською мовою, які я називаю. Наприклад: Я – Олена. – I am Olena. Good – morning, hello, hi, goodbye, stand up, sit down. 3. Фізхвилинка. ( див. урок 1) ІІ. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ ТА МЕТИ УРОКУ. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ. - Сьогодні ми продовжимо дізнаватися таємниці англійської мови. Ви навчитеся не тільки вітатися, а й вживати фразу «Приємно познайомитись» ІІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ. 1. Презентація нового матеріалу. а) пояснення вчителя - Look! This is our friend. This is Miss Alison. This is Dan. This is Bob. This is Ann. They help us to learn English and make up a mini –dialogue. б) гра «Виправ мене» Показую малюнок, роблю помилку і прошу дітей виправити помилку. с) робота з карткою. - Знайди, обведи і скажи. (див. РЗ впр1,с.2 О.М. Павліченко) 2. Розучування вірша. - впр.2,с.6
|