КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Загальні положення оформлення текстової частиниСтр 1 из 11Следующая ⇒ Зміст пояснювальних записок курсових, кваліфікаційних і дипломних робіт повинен відповідати затвердженому завданню на виконання вказаних робіт, а також положенням, які викладені в методичних вказівках до виконання цих робіт. Загальними вимогами до текстової частини курсової, кваліфікаційної та дипломної роботи є: - чіткість і логічна послідовність викладу матеріалу; - переконливість аргументації; - стислість і точність формулювання, що виключають можливість суб’єктивного й неоднозначного тлумачення; - конкретність викладу результатів виконаної роботи; - доказовість і обґрунтованість рекомендацій і пропозицій; - єдність термінів у межах роботи та їх відповідність встановленим стандартам, а при відсутності останніх – загальноприйнятим у науково-технічній літературі. Не допускається використання в тексті “місцевих” термінів, необхідно користуватися загальноприйнятими. При викладанні матеріалу не допускається переписування загальних положень, а також визначень із підручників, навчальних посібників, статей та інших джерел. При необхідності використання в роботі матеріалів із літературних джерел, необхідно робити на них посилання по тексту (дивися 8,13,18,19). Прізвища, назви установ, організацій, фірм, назви виробів та інші власні імена в тексті наводяться мовою оригіналу. Дозволяється транслітерувати власні імена і наводити назви організацій у перекладі на мову роботи з додаванням (при першому нагадуванні) назви, яка дана в оригіналі. Оформлення роботи має бути у друкованому (друкарський або комп’ютерний текст) вигляді. Текст роботи повинен бути вичитаний як студентом, так і науковим керівником. Не вичитаний текст з лексичними та орфографічними помилками є неприпустимим. Вписувати в текст окремі іншомовні слова, формули, умовні знаки можна чорнилом, тушшю, пастою тільки чорного кольору, при цьому щільність вписаного тексту повинна бути наближеною до щільності основного тексту. Друкарські помилки, описки і графічні неточності, які виявилися в процесі написання роботи, можна виправляти підчищенням або зафарбуванням білою фарбою і нанесенням на тому ж місці або між рядками виправленого тексту (фрагменту рисунка) машинописним способом. Допускається наявність не більше двох виправлень на одній сторінці у роботі. У текстовому документі не допускається використання скорочень, за винятком встановлених правилами орфографії і відповідними державними стандартами. Скорочувати слова треба на останній приголосний склад. Не можна скорочувати слова з написанням їх через дефіс. Робота оформлюється з одного боку аркуша білого паперу формату А4 (210х197 мм), можливе також використання паперу для подання таблиць та ілюстрацій на аркушах формату АЗ. Текст роботи необхідно друкувати, залишаючи поля таких розмірів: ліве – 30 мм праве – 15 мм верхнє – 20 мм нижнє – 20 мм. Зразок розміщення тексту на сторінці:
Вимоги до комп’ютерного набору курсової, кваліфікаційної і дипломної роботи: · текстовий редактор – WORD · гарнітура шрифту – Times New Roman · кегль шрифту (розмір) – 14 · кількість символів у рядку – не менше 60 · абзац – 1,25 см (або 5 знаків) · міжрядковий інтервал – полуторний · кількість рядків на сторінці – до 30 · відстань між заголовком (назвою розділу) та назвою підрозділу – 2 інтервали, між назвою підрозділу та текстом – 1 інтервал.
|