Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаАДМІНІСТРАТИВНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ НА ТРАНСПОРТІ
Читайте также:
  1. АДМІНІСТРАТИВНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПРАВОПОРУШЕННЯ В СФЕРІ ОБІГУ НАРКОТИКІВ
  2. Адміністративні обмеження обсягів сільськогосподарського виробництва у Співтоваристві
  3. АДМІНІСТРАТИВНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ, ЩО ПОСЯГАЮТЬ НА ВСТАНОВЛЕНИЙ ПОРЯДОК УПРАВЛІННЯ
  4. АДМІНІСТРАТИВНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ, ЩО ПОСЯГАЮТЬ НА ГРОМАДСЬКИЙ ПОРЯДОК І ГРОМАДСЬКУ БЕЗПЕКУ
  5. Для регулювання держава використовує економічні (непрямі) та адміністративні (прямі) методи впливу на підприємницьку діяльність.
  6. Злочин: поняття, ознаки, класифікація. Відмінність від адміністративного правопорушення. Стадії вчинення злочину
  7. На хімічно небезпечних об`єктах та транспорті, км
  8. Правопорушення поняття ознаки види
  9. ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВАХ ПРО АДМІНІСТРАТИВНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ

 

Поняття й ознаки транспортного засобу. Класифікація транспортних засобів за різними критеріями: за типом рушійної сили; за середовищем, в якому відбувається рух тощо. Транспортний засіб як джерело підвищеної небезпеки. Безпека руху: поняття й складові. Правила експлуатації різних видів транспорту та їх законодавче закріплення.

Поняття адміністративного правопорушення. Види адміністративних правопорушень. Адміністративні правопорушення на транспорті та їх класифікація. Адміністративні правопорушення на залізничному транспорті. Поняття та ознаки залізничних транспортних засобів. Порушення правил по охороні порядку і безпеки руху на залізничному транспорті. Порушення правил користування засобами залізничного транспорту. Порушення правил пожежної безпеки.

Об’єкт та об’єктивна сторона правопорушень на залізничному транспорті. Суб’єкт та суб’єктивна сторона правопорушень на залізничному транспорті. Попередження та штраф як різновиди адміністративних стягнень, що застосовуються за вчинення правопорушень на залізничному транспорті. Адміністративні правопорушення на повітряних транспортних засобах. Поняття повітряного транспортного засобу. Порушення правил безпеки польотів. Порушення правил поведінки на повітряному судні. Порушення правил пожежної безпеки на повітряному судні.

Порушення правил міжнародних польотів. Юридичний склад правопорушень на повітряному транспорті. Штраф як адміністративне стягнення за правопорушення на повітряному транспорті.

Адміністративні правопорушення на водному транспорті. Поняття й види водного транспорту. Порушення правил по охороні порядку і безпеки руху на морському транспорті. Порушення правил користування засобами морського транспорту. Порушення правил по охороні порядку і безпеки руху на річковому транспорті і маломірних суднах. Порушення правил, що забезпечують безпеку експлуатації суден на внутрішніх водних шляхах. Порушення правил пожежної безпеки на водному транспорті. Порушення правил користування річковими і маломірними суднами. Юридичний склад й ознаки адміністративних правопорушень на водному транспорті. Адміністративні стягнення за правопорушення водному транспорті.

Адміністративні правопорушення на автотранспорті та електротранспорті. Порушення правил користування засобами автомобільного транспорту та електротранспорту. Порушення водієм правил керування транспортним засобом. Порушення правил перевезення пасажирів при наданні послуг з перевезення пасажирів. Порушення правил дорожнього руху. Залишення місця дорожньо-транспортної пригоди. Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу тощо. Керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції. Юридичний склад правопорушень на автотранспорті. Позбавлення права керування транспортними засобами та оплатне вилучення транспортного засобу як специфічні адміністративні стягнення, що застосовуються за вчинення правопорушень на автотранспорті. 

 


Дата добавления: 2015-09-13; просмотров: 21; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.007 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты