Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВАХ ПРО АДМІНІСТРАТИВНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ
Читайте также:
  1. АДМІНІСТРАТИВНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПРАВОПОРУШЕННЯ В СФЕРІ ОБІГУ НАРКОТИКІВ
  2. Адміністративні обмеження обсягів сільськогосподарського виробництва у Співтоваристві
  3. АДМІНІСТРАТИВНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ НА ТРАНСПОРТІ
  4. АДМІНІСТРАТИВНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ, ЩО ПОСЯГАЮТЬ НА ВСТАНОВЛЕНИЙ ПОРЯДОК УПРАВЛІННЯ
  5. АДМІНІСТРАТИВНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ, ЩО ПОСЯГАЮТЬ НА ГРОМАДСЬКИЙ ПОРЯДОК І ГРОМАДСЬКУ БЕЗПЕКУ
  6. Впровадження результатів наукових досліджень у практику дошкільної освіти
  7. Глава 2. Засади кримінального провадження
  8. Глава 27. Підготовче провадження
  9. Глава 31. Провадження в суді апеляційної інстанції
  10. Глава 32. Провадження в суді касаційної інстанції

 

Поняття й зміст адміністративного провадження. Види адміністративних проваджень. Адміністративно-юрисдикційні провадження. Поняття провадження у справах про адміністративні правопорушення та його ознаки. Завдання провадження у справах про адміністративні правопорушення: своєчасне, всебічне, повне і об’єктивне вияснення обставин кожної справи; вирішення кожної справи у відповідності до законодавства тощо. Принципи провадження у справах про адміністративні правопорушення: законність, публічність та ін. Види провадження у справах про адміністративні правопорушення. Звичайне та спрощене провадження. Адміністративне провадження. Судове провадження. Провадження у справах про адміністративні правопорушення, що здійснюється громадськими організаціями. Провадження за нововиявленими обставинами: поняття, підстави й строки. Стадії провадження у справах про адміністративні правопорушення: поняття та види.

Адміністративний позов. Форма і зміст адміністративного позову. Вимоги до позовної заяви. Відкриття провадження в адміністративній справі. Відмова у відкритті провадження в адміністративній справі. Підготовче провадження та його складові. Розгляд справи і винесення постанови. Зупинення та поновлення провадження. Закриття провадження. Поняття й види постанов у провадженнях в справах про адміністративні правопорушення. Факультативність стадії перегляду постанови. Підстави перегляду постанови. Співвідношення поняття перегляду постанови та повторного розгляду справи. Перегляд судових рішень Верховним Судом України. Особливості виконання постанови. Примирення сторін. Строки провадження у справах про адміністративні правопорушення. Поновлення та продовження процесуальних строків. Обчислення процесуального строку.

Докази і доказування: поняття та ознаки. Джерела й форми доказів. Умови належності та допустимості доказів. Функції доказів: посвідчувальна, відображально-інформаційна та ін. Забезпечення доказів. Класифікація доказів у провадженні в справах про адміністративні правопорушення за різними критеріями: залежно від джерела отримання відомостей; залежно від зв’язку доказів із обставинами, що підлягають доказуванню тощо. Особистісні та речові докази. Прямі і непрямі докази. Значення доказів і доказування у провадженнях в справах про адміністративні правопорушення.Учасники провадження у справах про адміністративні правопорушення: поняття, ознаки та види. Відмінність учасників провадження у справах про адміністративні правопорушення від суб’єктів такого провадження. Поняття адміністративної процесуальної правосуб’єктності. Процесуальне правонаступництво.

 

 


Дата добавления: 2015-09-13; просмотров: 23; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.016 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты